Dioskurowie

Dioskurowie

W wielu kulturach drzewo, zwłaszcza iglaste, jest uważane za symbol życia i odradzania się, trwania i płodności. Mam problemy ze skupieniem się, muszę zrobić burzę mózgu żeby wymyślić co dalej ale za cholerę mi się nie chcę, uciekam do robienia jakiś prostych rzeczy żeby tylko nie musieć podejmować decyzji i ryzyka, rozpraszają mnie najmniejsze niedoskonałości jakie zobaczę, wpadłem jak rybka do fajnej kałuży ale woda powoli się kończy. Pamiętam że od małego miałem z tym problemy jak nie poczułem jakiegoś bodźca to nie było żadnej reakcji. Czasami jak miałem problem do rozgryzienia to po dobrze wyspanej nocy jakby ktoś odblokował zwoje w mózgu i rozwiązanie przychodziło same, tak samo akceptacja podjętej decyzji i ryzyka, a teraz to skaczę jak ten pies na łańcuchu albo chomik w akwarium co drapie szybę.

Moja rodzina jest w klasie średniej wyższej, starzy trzepią kasę, siostry trzepią kasę i brat też trzecie kasę bo każdy jest dobrze wykształcony, ambitny i ma nazwisko, także wszystkie furtki stały dla nas zawsze otworem. Rodzinne firmy i etaty w innych przynoszą wory pieniędzy, więc moich potrzeb praktycznie się nie zauważa xD Biorę kasę od tate kiedy chcę i na co chcę. Po prostu, jestem trochę czarną owcą w rodzinie, bo zawsze byłem leniwy i do niczego nie doszedłę ale to właście dlatego, że po prostu mogłem sobie na to pozwolić, bo mnie stać kuhwa xD No ale wróćmy do sedna sprawy.

@ StalyklientPolmosu : @ alibomaye : @ kulisz : fabryczne zabezpieczenie jest nic nie warte gdyż jest fabryczne. To znaczy tyle, że zamontowane zostało w każdym samochodzie w ten sam sposób. Najlepiej zrobić coś swojego tylko tutaj proponowałbym poszukać informacji dotyczącej sposobu kradzieży. Na przykład w przypadku Accorda podobno podpinają się do komputera przez lusterka elektryczne.

Dodatek fajny, przykro mi, że zajął takie miejsce. Fryzury jedne z najlepszych. Ciuchy też fajne. Nie mam chyba żadnych uwag. Studia w simsach bardzo się przydają. Jest wiele nowych interakcji, co bardzo uatrakcyjnia grę. No i telefon. Nie jest to już jakiś klocofon, tylko smartfon. Strajki, sok pong, robienie wspólnych zdjęć, łóżka piętrowe, beczki z sokiem, simorośle, imprezy z ogniskiem, współlokatorzy, to wszystko jest cudne i dla tych rzeczy warto mieć Studenckie Życie.

Mimo obecnych cen paliwa, możesz jeździć taniej. Jest wiele sposobów na zmniejszenie zużycia paliwa. Jeśli będziesz przstrzegać kilka podstawowych zasad Twoj samochód będzie zużywał nawet do 30% mniej paliwa, a tym samym więcej pieniędzy pozostanie w Twoim portfelu.

Od zawsze bylem no life. Jako 10 latek napieprzalem mocno w mu online po kilkanascie godzin dziennie. Niestety rodzice nie widzieli problemu i przyzwalali na to zeby synek w takim wieku siedzial non stop przed komputerem zamiast kopac pilke czy bawic sie na dworze. I tak lata mijaly, a ja lata dorastania spedzilem przed komputerem. Nabawilem sie przez to tez problemow z kregoslupem ktore do dzis mnie nekaja ale mniejsza to.