Ale modele sztywne są zalecane dla osób z problemami w odcinku piersiowym

Ale modele sztywne są zalecane dla osób z problemami w odcinku piersiowym i szyjnym kręgosłupa.

Najprostszym sposobem, aby określić sztywność materaca między kategoriami, koncentrując się na masę ciała.

Jeśli waga nie osiągnie 60 kilogramów Banaby, można użyć miękkiego materaca;

W kategorii wagowej 60-95 kg odpowiednich materacy umiarkowanej twardości;
6539102
A jeśli waga przekracza 90 kg, powinny być traktowane tylko twarde materace.
materace sprężynowe

Istnieje kilka odmian tego typu materaca.

Klasyczny model z zależnych sprężyn jednostkowych.

To jest wielki wiosna, które są ze sobą połączone. Za te pieniądze – najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. Oprócz tych materaców jest dość trwałe i mogą wytrzymać duże obciążenia.

Ale jakość – nie jest najlepszym wyborem, zwłaszcza jeśli masz problemy z kręgosłupem. Takie modele sag Banaby i nie może zapewnić prawidłową pozycję kręgosłupa.
Materace z niezależnym bloku sprężyny

Kim są najbardziej pożądane, a producenci starają się go zadowolić.

Modele te oferują szereg korzyści. Sprężyny z nich nie są połączone ze sobą i pracują wyłącznie „do siebie”, zaś w poszczególnych komórek na worki.

Ich średnica jest mniejsza, ale liczba zwojów sprężyn dłużej, zapewniając bardziej elastyczne i odpowiednie reagowanie na przyłożonego ciśnienia. Ponadto struktura ta zapobiega wahaniom w budownictwie i pozwala na polepszenie właściwości ortopedyczne materace umieszczając w obszarach najwyższych i najniższych oddziaływania sprężyn o różnej grubości drutu.

Wszystko to pozwala na ciało Banaby punkcikowate wsparcia. Jego jakość zależy od systemu sprężynowego, parametry wagowe i liczba sprężyn mężczyzny do łóżka. Im większa waga, tym większa ilość sprężyn konieczne jest ortopedycznej. Od sztywności i miękkości materacy sprężynowych bezpośredni wpływ dodatkowe warstwy, które są między blokiem a powierzchnią. Zazwyczaj trudno jest Guillemot kokosowy, miękka lateksowa lub specjalnych pianek.

Dobre materace sprężynowe są wystarczająco wytrzymałe. Jednak możliwe jest, że w miarę upływu czasu będzie zadrapania i uszkodzenia niektórych sprężyn będą zmieniać właściwości ortopedyczne.