Alex Song: Chciałem wrócić do Arsenalu

Alexandre Song w lecie po nim stosunkowo nieudany rozdział w Barcelona wróciła na Wyspy Brytyjskie, ale nie z powrotem do Arsenalu, ale do innego londyńskiego klubu, West Ham zrobić. W rozmowie z renomowanych francuskich dziennik sportowy L’Equipe powiedział, że w lecie chciał powrócić do Emirates Stadium, Kanonierzy nie stało za nim.

dwadzieścia siedem pomocnik spędził najlepsze lata swojej kariery Arsenalem na stałe przeniesione tam w lecie 2006, aw ciągu najbliższych sześciu lat się jednym z najlepszych defensywnych pomocników w Premier League.W 2012 roku nie udał się do Barcelony, ale już nie tak silną pozycję w Anglii, aw pierwszym składzie nigdy nie jest na stałe podjęta.

W tym roku w sierpniu, nieco zaskakująco zakotwiczone na Upton Park. „I wrócił do Arsenalu, ale nie chcieli mnie. To życie, Cesc Fabregas chciał wrócić, ale nie kupić, co jest zaskakujące, gdy widzisz to, co pokazujemy w Chelsea,” powiedział Kameruńczyk reprezentacja.

W jego słów, miał kilka innych lukratywnych ofert. „Mogłem grać w Lidze Mistrzów we Włoszech. – w Neapolu, AS Roma, lub w Turcji mogę też grać dla Marsylii, ale moim priorytetem i moja rodzina była do powrotu do Anglii,” wyjaśnił.

W niedzielę po południu Młotki tylko konkurować z Kanonierów. „Arsenał jest rodzina.Widzę ludzi, które znam bardzo dobrze. Jest to klub, w którym dorastałem, mam tam od 17 lat. To będzie wyjątkowy mecz, tym gra przeciwko Arsene (Wenger. – red. Ed). Podniósł mnie i zawsze mnie bronić, „ powiedział piosenki wyjaśnić także okoliczności jego transferu do Hiszpanii.

” Byłem w Arsenalu od dłuższego czasu, ale nigdy nie wygrał żadnego trofeum. Każdego roku tracimy naszych najlepszych graczy – Cesc, Robin, Sami.Jeśli przywództwo jest zachowana, Arsenal byłby mistrzem, „ myśli. ” Wtedy miałem możliwość pojechać do Barcelony i nie mogłem odmówić. Mówi się, że taka okazja zdarza się tylko raz, „ powiedział.

” doszedłem do najlepszej drużyny na świecie, ale nie sądzę, by grać tak mało. Pomyślałem, że jeśli 50 meczów grał co najmniej 20, 25, to byłoby w porządku. nie może po prostu jak chciałem, ale wiele się nauczyłem. Jestem bardziej dojrzały gracz „ zamknięte.