Barwy dziewczynki pokoik jest tradycyjnie wykonywane w różowej spektrum

„Barwy dziewczynki pokoik jest tradycyjnie wykonywane w różowej spektrum, ale jest to możliwe, a nawet lepiej, aby zrobić miejsce w świeżych kolorach wiosny. Miętowy, pomarańczowy, lawendowy, wapno”

detsk40

Antonin Reinhard, projektant warsztaty „Projektowanie nowego domu”

Tak, światło zielone jabłko kolor – to najlepszy sposób, aby zwiększyć przestrzeń wysokości pomieszczenia. Ten kolor i tych blisko niego będzie wspaniałą ozdobą każdej sypialni. W połączeniu z ofertą różowy (blada lub jasna) lub blady kolor cytrynowy paleta jest zbyt przypomina ciepły letni poranek lub pierwszych wiosennych pąków. Wypełnij pokój z jasnymi meblami i zachować jego świeżość kwiatów.

Kolejna paleta pokoju dziecka dla dziewczynki – radiacji, połyskujące kolory, które tworzą atmosferę baśni. Ciemny kolor fioletowy będzie doskonale połączone z perłowym odcieniem, który pozwoli ściany połysk przedszkola. Hue słodkiego karmelu nadaje się do parapetów, listew przypodłogowych i kolorów past – dla podłóg. Z tego pomieszczenia, można użyć Lampiony w nocy, a słońce w ciągu dnia będą odzwierciedlone w swoich lusterkach i wysyłając światło migające wszędzie. Pokój ten może być uzupełniony z poduszkami bladym odcieniu mięty, wyszywana koralikami.

Inną opcją palety – w duchu francuskiego gwiezdnej wnętrza. Płaskie ściany cytryny żółty blask w połączeniu z odrobiną mięty kolorowych powierzchniach i lakierowanych. Suplement – stan drewna i półki wykonane z miękkiego szaro-zielony kolor. Na łóżku, można rzucić dra jasnoróżowe lub miękką kolor brzoskwiniowy. Nad tabelą można umieścić lustro, brzoskwinia-stonowanych kolorów.

Są to tylko kilka opcji do palety pomieszczenia Mała księżniczka, można bez końca eksperymentować z kombinacjami i odcieni do wyboru własnych lub zwrócić się do specjalistów, aby pomóc Ci dokonać wyboru.