Bondra jest z powrotem w drużynie narodowej, ale do tej pory tylko młodszy

Bratysława. Na Słowackiej Stadion zimowy ponownie Bondra łyżwy. Chociaż tylko w zespołach młodzieżowych i młodzieży reprezentacji Słowacji.

mają zwyczaj, że najczęściej dostaje pytanie, czy związek rodzinny z słynnego strzelca w NHL.

„z Piotrem, że dalsza rodzina przez moja babka od Stara Lubovna. Chociaż nigdy nie spotkałem się z nim lub nie utrzymuje żadnego kontaktu „, mówi 17-letni talent Radovan Bondra z dodatkowym zespołem ligi Pomarańczowy 20.Výška 196, waga 100

Pochodzący z Trebišova przyszedł miesiąc temu w Bratysławie, trener Ernest Bokros wybrał go do dwudziestu Słowacji.

Zespół jest najmłodszym, a także najwyższa. Bez czterech centymetrach dwa metry.Techniczne lubi hokeja, ale gdy twoja postać nie jest nawet uniknąć porusza, waga jest równa stu.

„Od zespołów uczniowskich należę do grupy do najwyższego. I zawsze chciał strzelać bramki, więc podsunąłem ofensywę „, powiedział o jego wczesnych dni.

hokej został wprowadzony do wieku pięciu Trebisov Zimáku po podstawówce grał dwa sezony dla młodzieży HC Koszyce. Nie wziął trener Antona Bartánusa aw ubiegłym roku już wsiadł na Słowacji osiemnastu w wielkich ligach.

Grał u juniorów Mistrzostw Świata do lat 18 w Finlandii, w lecie reprezentował Hlinka Pamięci w Pieszczany.

< p> tym sezonie zrobić kolejny krok, już w latach dwudziestych.Zaczął na lewym skrzydle w ataku z Dominikiem Rehák, Peter Galis do swojej pierwszej bramki w Superliga toku. Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk Ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z abonament miesięczny abonament miesięczny od 0,98 € 0,98 € Zamów Cena ważnego dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Pozostałe miesiące są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone