Cóż, jeśli stołowa Stół posiada funkcję nachylenia

Cóż, jeśli stołowa Stół posiada funkcję nachylenia i jego regulacji, zwłaszcza dla młodszych uczniów, którzy dopiero uczą się pisać. Uwaga również możliwość regulacji wysokości: jako dziecko, można dostosować wysokość blatów. W poziomych zalet stołowych: nie toczą z długopisów i ołówków.

style_10a
Krawędzie tabeli (nie tylko w przedniej części blatu) muszą być traktowane folii PVC, chroni stół z zabawy palcami i ubrania dla dzieci na hakach. Lepiej wybierać tabelę z dziecka, a zwrócić uwagę na takie czynniki. Odległości od oka na powierzchni stołu powinna być 30-35 cm, a odległość między korpusem a krawędzią stołu musi być równa szerokości dłoni lub 5 cm, podczas szkolenia kolanka dziecka Nie należy powiesić poza stół. Lepiej jest, że tabela nie ma ostrych krawędzi – bezpieczeństwo dziecka. Materiał na blaty mogą być MDF, najlepszym rozwiązaniem – z naturalnego drewna.
Uwaga ucznia nogi. Cóż, jeśli nie jest podstawka, inaczej nogi powinny stać na podłodze lub na małym stołku, ale nie spędzać wolny czas. Wolna przestrzeń pod stołem powinna wynosić co najmniej 55 cm szerokości i 40 cm głębokości, nogi dziecka, aby być wygodne.

Tabela zależności od wysokości stołu od wzrostu dziecka

Wybierając krzesło
Krzesło dla detskoyStul można kupić w „pokoju na rzecz wzrostu”, a zgodnie z wiekiem dziecka. Ważne jest, aby przestrzegać kilku podstawowych zasad, które będą przydatne nie tylko dla fotela studenta. Tym bardziej, że dla dzieci w wieku szkoły średniej może być bezpiecznie kupić klasyczne krzesło, biorąc pod uwagę tylko niektóre z funkcji. Dla studenta, dzieciak usiądź na krześle, które „rosną” wraz z nim.
Przede wszystkim należy zauważyć, że wysokość oparcie krzesła, a wysokość nóżek może być regulowana w zależności od wzrostu dziecka. Fotelik powinien być mobilny – obrócić się wokół własnej osi o 360 stopni, ale nogi krzeseł i choć powinno być na kółkach, ale z obowiązkowym mocowania: że krzesło nie stać się „domomobil.” Nogi powinny być pięć – to najbardziej stabilne krzesło.
Należy zwrócić uwagę na to, jak dziecko siedzi na krześle, jego powrót jest koniecznie dotknąć oparcie krzesła, a kąt między kolana i siedzisko powinno być 90-100 stopni. Jeśli kolana zgięte pod ostrym kątem – krzesło jest za małe, a jeśli trzeba pochylić się z powrotem do tyłu jest w kontakcie z tyłu fotela – jest zbyt duża. Siedzenie musi być rejestrowane i lekko pochylony do przodu o 8-10 stopni, ale tapicerka tkaniny powinien wybrać życie, ale nie skórę: dziecko nie ślizga się.