Do kogo słowo pasuje, musi zbankrutować

Po przerwie, Bundesliga otworzyła ostatni rozdział sezonu 2015/2016. Walka o pozostanie na topie niemieckiego futbolu kończy się dramatycznym zakończeniem, w którym błędy nie są już czasami. Sytuacja na dole stołu koncentruje się na komentarzu do Eurosportu Tomas Petr.

Jeden z potomków jest niemal pewny. W chwili obecnej Hannover nie pomógłby ani świętował wody. Ostatni zespół, który ma zwolnić stół po minionym tygodniu, stracił trzynastą rozgrywkę z ostatnich czterech, Thomas Schaaf i Daniel Stendel, były trener drużyny młodego pokolenia, pojawią się na ławce pod koniec sezonu.Utrata dziesięć punktów i nieprzyjazny łosi są wyraźne wskazanie, że mogą uczyć się w Hanowerze drugiej ligi mapę.

Od końca sezonu pozostały jeszcze sześć rund, a reszta nie ma trwałości Ingolstadt. Rookie nie wystarczy i regularnie zdobywa rejestrowane. Jedna wygrana powinna wystarczyć do ratowania bogatych. Podobna matematyka dotyczy tria Hamburg, Kolonia i Stuttgart. Nie byłoby jedno zwycięstwo było prawdopodobnie wskazane, aby dodać jeszcze jeden punkt, aby dopasować wzmocnienie. Który w odniesieniu do partii znowu może nie być tak problematyczne, zwłaszcza jeśli prowadzi z drużynami z dołu tabeli.

na sumy punktów z 13 do 17 podzielonej przez dwa punkty. Zatem pięć zespołów będzie rywalizować o trzech miejscach, co oznacza ratowanie i jednego miejsca, które nadal daje nadzieję barážovou.Jak więc jest obecna sytuacja z pięciu, które na pewno nie jest spokojny sen?

13 Darmstadt; 29 b.

Drugi nowicjusz w tym sezonie, a osiem w serii pojedynków wygrał, ale w ciągu ostatnich pięciu stracił tylko jedną. Jeśli zespół Dirk Schuster nauczyć się wygrać przed własną tłum, więc może wkrótce wrócić do skąd one pochodzą. Teraz zapraszamy do domu Darmstadt 32. runda Eintracht. Pomimo obecnej sytuacji jest najlepszym uruchamiając go z partii typowany Darmstadt. Czynniki wystarczająco taśm że Lily roku płaci podatek Rookie.

Los Hamburg (v), Ingolstadt (d), Kolonia (v), Eintracht Frankfurt (d), Hertha Berlin (v) borussia Monchengladbach (d)

14-cia Hoffenheim; 28 b.

Po desperackie czasy się cieszyć okresy obfitości.Pod nowy trener Julian Nagelsmannem Nauczyliśmy się nie tylko punkty, ale również wygrać. W zakresie matematyki może być tylko na tyle, aby wygrać mecze przeciwko Frankfurcie i Hanowerze, ale w obu przypadkach Hoffenheim jako gość. Z pięciu stara się uratować kilka Nagelsmannova prąd najlepsza forma. Największym zagrożeniem jest o młodości i doświadczenia. Hoffenheim ma młodą drużynę i trenera, że ​​Bundesliga jest nadal dość znajomo. Jeżeli misja ratunkowa się powiedzie, to wtedy duża szansa, że ​​Hoffenheim czekają na świetlaną przyszłość

Los. Eintracht Frankfurt (v), Hertha Berlin (d), Borussia Mönchengladbach (v) Ingolstadt (d) Hannover (v) Schalke (d)

15-te Werder Brema; 28 b.

Jeśli ktoś ma przeznaczenie w swoje ręce, więc to na pewno Werder.Brema odbędzie Augsburg i Frankfurt. Te dwie gry są kluczem do zbawienia. Werder jako jeden z pięciu oszczędność zagrają cztery razy w domu, co może być zaletą, jeśli jest to bardziej powiodło to.

Los Augsburg (d), Wolfsburg (d), Hamburg (v) Stuttgart (d), Kolonia (v) Eintracht Frankfurt nad Menem (d)

16-cia Augsburg; 27 b.

Jeśli nie dla cudownego zakończenia ostatniego roku kalendarzowego, to będzie prawdopodobnie niektóre malejąco Augsburg. W ten sposób zespół jest Markus Weinzierl nadal w grze. Oprócz meczu z Werderem Augsburg czekali konfrontacji z bezpośrednim konkurentem w walce o ratunek i będzie musiał obsługiwać głównie pojedynki w domu.Jeżeli nie jesteś w Bawarii pamiętać w czasie Bożego Narodzenia, więc w przyszłym sezonie nie będzie już Bundesliga

Los. Werder Brema (v), Stuttgart (d), Wolfsburg (v), Kolonia (d), Schalke ( v), Hamburg (d)

17-cia Eintracht Frankfurt; 27 b.

Bez ratunek Alexandera Meiera trudno będzie ścigać. Jeśli Eintracht nie może poradzić sobie z bardzo następnym pojedynku u siebie z Hoffenheim, a sytuacja staje się krytyczna. Frankfurt dodatkowa moc odgrywa w ręce nawet partii, która jest chyba najtrudniejszy z wszystkich zespołów zanurzony utrzymanie kłopoty

Los. Hoffenheim (d), Bayer Leverkusen (v), Mainz (d), Darmstadt (v) Borussia Dortmund (d), Werder (v)