Emery: Przegraliśmy bitwę, ale nie wojnę

Tabela Spanish League, podobnie jak w ubiegłym roku zdominowany przez Real Madryt, Barcelona i Atletico Madryt, za nimi, jednak tworzą trio i jego następnym celem jest udział w przyszłorocznej Lidze Mistrzów. Niedzielny Primera Division zakończył walkę dwóch z trzech jednostek, Valencia gospodarzem Sevilla w domu i wygrał 3: 1…

Na Mestalla był widziany na imprezach bardzo bogaty pierwszej połowie, główni gracze byli Daniel Parejo. Carlos Bacca i Diego Alves. Były przekształcony rzutu karnego, nie wahał się w Walencji i kolejna szansa dzięki niemu prowadzone przez dwóch bramek.Sevilla jeszcze złamać wyrównać dwa strzały karnych, pierwszy Bacca okazało, w tym ostatnim przypadku jednak, Diego Alves potwierdził swoją reputację jako specjalista od ujęć punktu bieli oraz kolumbijskiej strzelca zmiatania.

„Zagraliśmy dobry mecz po wszystkich aspektach. może to nie było tak doskonałe w pierwszej połowie, kiedy byliśmy przeciwnikami przechowywane opanować. Po zmianie stron, powiedziałbym, że możemy umieścić więcej bramek, biorąc pod uwagę liczbę naszych szansach może być coś bardzo różne, „ mówi trener Nuno Walencja.

„Sevilla wyprzedzili w tabeli, mamy kilka doskonałych graczy i dobrego trenera, wygrana nad nią i napełnia nas dumą.W pierwszej połowie mogliśmy stracić koncentracji, ale udało nam się jednak, aby zachować spokój i nie w głowach sędziego „ powiedział

nagroda Valencia w drugiej połowie nadal ubezpieczony Javi Fuego nietoperze dzięki wynikiem 3..: 1 awansował na czwarte miejsce z 41 punktami Sevilla jedna pozycja i dwa punkty gorzej po remis 1:.. 1 w pierwszej rundzie to dodatek do Walencji gorszego salda wzajemnych meczów Istnieje jednak jeszcze dohrávku wylądować Real Madryt <. / p>

„przegraliśmy bitwę, ale nie wojnę, koniec jest jeszcze daleko. Valencia tracą dwa punkty, a nasze szanse są nienaruszone.Możemy spodziewać się tego, że nadal jesteśmy w grze w trzech konkursach, ale jest to bardzo trudne i musimy utrzymywać wysoki poziom naszych wyników „ realizuje trener Sewilla Unai Emery.

” Zespół ten, moim zdaniem, charakter i osobowość, ale już zapłaciliśmy za błędy. To był bardzo fizyczna gra, a oba zespoły były świadome swojej wagi, wątpliwa kara kopany po obu stronach. złapiemy się zagubiony i teraz musimy skupić się na meczu z Espanyolem kubek, chociaż Mestalla wyjechać z głowami na górze „ powiedział.