Europejski nad Kanadą wygraliśmy 4: 1, Vůjtek: Doskonały był Konrad

sędziów: Aicher, Vogl – Hofer Kohlmüller (. Wszystkie Nem) są wyłączone: 4: 5 do 2 min, pełni mocy: 1: 1 rozcieńczenie 1: 0

Munich,. przedstawiciele Słowackiej hokej zwycięskie w ich meczu otwarcia w 2014 Deutschland Cup gdy w piątek spotkaniu poradzić sobie z wyborem Kanada 4: 1

Ward uważa Vladimíra Vůjteka objąć prowadzenie w 16 minucie na power play w wyniku przepływu Juraja Mikuša poręczny, a dwie trzecie prowadzą 2: 0, drugi cel został dodany Guetta.

Chociaż Kanada 42 minut kontaktu zastrzelił bramki, ale osłabienie w natychmiast odpowiedział Lapšanský.W 4: 1 wykonane przez piękne numeracji Rac.

Oprócz Raca premierze strój Jersey i obrońców Adam Jánošík Oldřich Kotvan Tomáš Bokros, Lukáš Kozák lub atakujących Dalibor Bortňák Lukas Cingel.

W związku z Kanady to strzał w drużynie narodowej otworzył rachunek oprócz Raca strzeleckiej Radek Deyl w czwartej walce o drużynie narodowej.

Bardzo dobry występ dał bramkarz Branislav Konrád, który rozbroił kilku kanadyjskich możliwości. Wiedeń napastnik Marek miał rękę w pierwszych dwóch goli w Liverpoolu bramki naszego zespołu, gdzie doskonałe widoki do bramki przesianego Caron.

Słowaków czeka w sobotę o 16.30 pojedynku z Niemcami, występując w turnieju zakończył się w niedzielę o godzinie 13.15 przeciwko Szwajcarii. Niemcy – Szwajcaria 3: 1 (1: 0, 1: 1, 1: 0)

16-cie Reimer (Gogulla, Ullmann), 29Reimer 60. Oppenheimer (Piett, Hördler) – 26 Suri (Martschin, LEMM). Karne: 3: 5, moc gracz rozcieńczeniu 1: 1 0: 0 głosów:

Nasz rozpoczął w obronie dodatkowego nominowany Radko Guetta, zastępując rannych Petra Čerešňáka. Bakos – Wiedeń – Dravecký

Monachium. Hokej na zespół słowacki czeka 16.30 tohtosezónna premierze Cup Deutschland w Monachium walczy przeciwko Kanadzie.

Słowacy przeniesiono do Bawarii na czwartki.Trener Vladimír Vůjtek być w pierwszym meczu przeciwko Kanadzie okazją do bramki Branislav Konrad.

elita obraźliwa forma Martin Bakoš Marek Viedenský i Vladimír Dravecký pierwsza obrona powinna jeździć Jurajovia Valach Mikuš.

„Z trenerem umówiliśmy się, że turniej rozpoczął w cel I w sobotę będzie przeciwko Niemcom złapać ponownie Marek Čiliak. Kto obroże to ostatni mecz przeciwko ludziom szwajcarskich, nastąpi trenerów,” powiedział w zależności od miejsca SZĽH bramkarz Branislav Konrad, który grał na Słowacji dotąd 5 meczów.

„to zaszczyt być w drużynie narodowej i otworzyliśmy drzwi tutaj i fakt, że KHL nie zostaną przerwane.Dla siebie, powiem, że na pewno ice’ll wziąć coś zrobi mój najlepszy „powiedział Conrad

Głosy po meczu.

Vladimír Vůjtek, SR trener” Z wyniku jestem zadowolony , ale nasza gra była dobra. Mimo że była niekonsekwentna i nie wszyscy gracze świeciły, ale wszyscy walczyli i znalazło odzwierciedlenie w wynikach. Conrad był doskonały bramkarz i grał bardzo dobrze w obronie. Myśleliśmy, że będzie najwięcej problemów, gracze nie są przyprawione na arenie międzynarodowej, ale został uniewinniony od tego komitetu „

Roman RAC czwarty cel shooter Słowacja:”. To był wielki mecz. Najważniejsze jest to, że wygraliśmy i nawet fakt, dałem nawet wynik, tak dobre uczucia.Pięta Lušňák dziękuję, to było piękne nagranie, a także krążek, który wziąłem „

Ivan Švarný, kapitan Słowacji”. Kanadyjczycy otrzymujesz nasz trzeci, i nie jesteśmy odpowiedzialni wydajność wysłania wszystkich naprzód. Napastnicy poszedł do ucieczek i dał im cele. W końcu mamy do postrážili. Przed meczem powiedziałem chłopakom, że poszliśmy do niego z szacunkiem i nie martw się i poszliśmy do każdego pełnego obrotu. Myślę, że to wszystko się spełni „.