Komfort, słoneczko i klasyczne. Złoto Koukalová uspokoił pochodzi powtórzy?

BEZPOŚREDNIO Z AUSTRII | Przeciwko jasne słońce drew na zakres okulary zarówno z morza i ciśnieniu ostatnich dniach zdjął złoty od sprintu. 70 rund sobotę o praktyka vybílila Gabriela Koukalová 69 celów i zaatakować dzisiaj na drugim medalem ms. „Lepiej nie zajmować stanowiska,” trener Zdeněk Vítek podejrzewa przed wyścigiem pościg, w którym Koukalová wyruszył cztery sekundy przed laura dahlmeier. I że został Andrzej Rybak wygrał ciągnik

Kiedy reporterzy po mieszane przekaźnik czwartkowa chwalony za jej wojowniczy wydajności, pozwalając nawet walczyli czeskie biathletes medal, śmiejąc się: „. Jako, że jestem dobrym zawodnikiem?Będzie zatem dziękuję, ale biorę to jako komplement, „zażartował Gabriela Koukalová.

Z pewną przesadą, dzisiaj mógłby dostać się na ten tytuł oficjalny stempel, wspierany medale. MS występuje poszczególne ataki Ilość 2: 10.30 w wyścigu pościg, w którym określa świeży mistrz świata sprint – wyścig oglądać online tutaj » .

„Train world Champion, to nie zdarza się zbyt często, więc jest to zdecydowanie dobre samopoczucie”, uśmiechnął Zdeněk Vítek w praktyce sobotę podczas Koukalová przygotowanego w podobnym czasie jak dzisiaj vystartuje .

Złoto jej na pierwszy rzut oka dał spokój. Comfort.Że po prostu pokazuje, że gdy wszyscy biegacze przybiegnie biegowego w stylu klasycznym i jazda na łyżwach, a nie na twarzy zamiast okularach wyścigowych.

„Klasyczny jest lepiej regenerować. Fakt, że są jednostronne figurowe, zmiana jest łatwiejsza do mięśni. Gabi zawiera również miłość „, mówi Vitek. „Ale wierzę, że medal jest częściowo uregulowana. Każdy oczekuje od niej, a teraz ma. Może Śniłem, ale w porównaniu do ubiegłego roku jest jeszcze cichszy, które można oglądać na żółtej koszuli. W tym czasie był to odnotowane przez nią i ścisnął go, „obserwuje trener.

Pursuit po wygranej sprinty podczas długo Koukalová siedzi. Już od sześciu zwycięstw złoto dwukrotnie zrehabilitowany.A następnie dwa razy był na innych medali. „Musimy pochwalić koncentrację siły i dyscypliny, która jest w stanie rozwinąć. Ona rzeczywiście mogą popełniać błędy, to nie jest to maszyna, ale mam nadzieję, że może on w niedzielę zrobić włączyć piękny wynik, „uważa Vitek.

Chociaż cztery sekundy na drugim Dahlmeierovou obiecują, że pierwsze strzelanie najwyraźniej łączą się, a następnie to od prawie trzydziestu sekund do trzeciego Chevalierovou. „Zawsze lepiej iść w pierwszej kolejności, kiedy masz przewagę nad od piętnastego i nie może sobie pozwolić nawet jeden błąd. Nie można mieć lepszą pozycję, ale znowu jest to bardziej nowy zakład „Vitek próbuje umiarkowane emocje.

Oczywiście wprowadzenie gra dla niej. Pokoju, w którym do zdobycia, może to być silnik.Nawet ostatnie 70 rund nie tylko jeden, podpisał z fanów, wziął zdjęcia z 2005 World Champion rzymskiego Dostal. Natomiast ich dobra przekazywane innym.

„Fani nas oczekuje medal i cieszę się, że nadszedł na początku, bo inni będą mieć więcej spokoju. Nawet faceci być może „, mówi Vitek i zaprzecza, że ​​złoto będzie towarzyszyć jego obchody.

Minor. Ale nadal orzeźwiający. „Gabi pozostawił nam butelkę co zdobyła, piła szampana, a następnie kilka, bo Pavel Levora (Sports Association Manager) urodziny, więc my zjednoczeni pod jednym. Ale nie obchodzi zbytnio obchodzić będziemy mieć na tych zawiadomień, a więc nie trzeba alkoholu „, powiedział trener.

Miał wielki sukces na pierwszy zakład.Dwa lata temu w Kontiolahti miał rzucić włosy. W ubiegłym roku ponownie wygrał Lucie Charvátová upieczone ciasto. W tym roku, ale do tej pory nic. Z drugiej strony, opierając się na klandr uśmiecha się chytrze. „Zapytaj Rybise. Wygrał traktor „wyjawia.

A tak naprawdę, to nie jest żart. „Tak, dostaje Ciągnik do winnic”, wyznaje szef unia Jiří Hamza, który działa sam i rybaka okradziony winnicę. „Wokół Bohemian Dub Choć winnica nie, ale chciał, więc dostaje. Naprawdę trzeba ustalić winnicę, „żartuje Hamza.

Co może zatem nastąpić już po kolejnym medalem? Sadzonki winorośli?