Koukalová przeleciał w powietrzu: Myślałem, że Nowe Miasto i został przeniesiony

Joy skoczył w ramiona przed ogłoszeniem trener Zdenek Vitek członków zespołu i wysadzili. Gabriela Koukalová biathlonista w Oberhof świeciły po wygraniu szczęście sprint, ale liczba żółty dla wiodących konkurenta panujący mistrz Pucharu Świata nie myśleć show.

Elite biathlonista rozpoczęto na początku Koukalová i wyciągnął jedną. Fakt, że nie ma informacji o soupeřkách, ona nie przeszkadza. „Czasami lepiej jest nie mieszkają na jak śledzić pracę w innych ludzi, ponieważ rozprasza i ma tę koncentrację.Skupiłem się tylko na siebie i że chodzi o drogę „, powiedział Radiozurnal.

W ciągu świąt Bożego Narodzenia przeszkoleni w austriackim Hochfilzen, tegoroczny miejsce w Pucharze Świata, a także w Oberhof przyniosły wielka postać. Na torze pokazał drugi najszybszy czas i udało się również niebezpieczne zakręty, w których spadły kilku przeciwników.

Po zakończyć czasu krzywiąc że bieganie nie było to. „jest to subiektywne,” śmiała się i przyznał, że jest zaskoczony. „Bo myślałem, że ze względu na swoją konstytucję do tych wzgórz nie złapać dużo.Obsługa, ale pokazał wielką pracę i życzę, aby to tak dalej „, powiedział dwadzieścia siedem Koukalová.

Według wygrywając pierwszy wyścig roku po triumf w ostatniej przedświątecznej części SP w Nowym Mieście na Morawach, gdzie jej zwycięstwa wyścig ze startu wspólnego pojechaliśmy fantastyczną atmosferę fanów ponad 35.000. „teraz, kiedy stanął na najwyższym stopniu podium, więc pamiętałem go i został przeniesiony,” powiedziała.

Po zwycięstwie w Oberhof wokół niej Czech prowadził zespół i wyrzucił go w powietrze. Nawet jeśli to było posiniaczone pośladki od upadku wystawy na stadionie Schalke. „te rany goją się szybko i entuzjazm z wyniku przesłania ból.Przeciwnie, mam nadzieję, że nic nie stało się z tymi, którzy mnie wyrzucono, bo po świętach tam może coś wzrosła, „powiedziała.

W klasyfikacji generalnej SP pozostali Koukalová trzeci, ale jeśli wygra sobotni wojownik nosi w niedzielę wyścig luzem po raz pierwszy od końca ubiegłego sezonu żółtym numerem wiodącego konkurenta. „muszę powiedzieć, że w większości rehabilitacyjnych żółte numery był dość przyjemny. Po tym wszystkim jazda na żółto jest czasami nervyberoucí, „powiedziała.

Ten sezon trwa w jego słowa bardziej swobodnie i stara się do siebie, aby nie tworzyć dużą presję.” Ja po prostu jeździć dla zabawy i nie przejmował się, co się dzieje. Ulubione to wokół dużo i jesteśmy bardzo blisko.Wyścigi będą jeszcze bardziej tak, że będę mieć cały szereg sytuacji, a zamówienie zostanie zmieniony. I nie odważył się myśleć o niczym, „powiedziała.