Krótki Przewodnik po Uzyskanie Psychologia Stopień Overseas

Stopni Psychologia wzrastać wraz z zapotrzebowaniem na właściwe i innowacyjnych psychologów. Psychologia stopni z zagranicy mogą być cenne dla międzynarodowego doświadczenia, które świadczą. Australia jest jednym z najbardziej popularnych ośrodków światowych badań psychologicznych na każdym poziomie: od A Magister psychologii do dr. Międzynarodowy program edukacyjny poprowadzi Cię przez wszystkie szczegóły zaczyna swój stopień w psychologii za granicą i pomóc wypracować plusy i minusy ruchomych studia do innego kraju.

Różnice Planowanie na studia Overseas
Należy pamiętać, że obce kraje mają różnic sezonowych. W Stanach Zjednoczonych, pierwszy semestr roku jest jesienią od września do grudnia. W Australii na półkuli południowej, pierwszy semestr roku jest od lutego lub marca do czerwca. Lipca do listopada jest ich drugim semestrze i „lato” jest w połowie listopada do lutego. Jeżeli jesteś zainteresowana prowadzeniem dyplom psychologii antypodów, szkoły i programy mogą być elastyczne dla swoich potrzeb, a doradca może pomóc ustalić taktowanie z wymaganiami kursu.

Wymagania wstępne i wymagania dotyczące stopni Psychologii zamorskich
Licencjat z psychologii antypodów jest bardziej wyspecjalizowane niż w USA to zazwyczaj trwa tylko trzy lata licencjat z psychologii w większości australijskich uniwersytetach, podczas gdy w większości programów amerykańskich trwa cztery lata w tym z innych akredytowanych kursów humanistycznych. Jednakże, dla studentów, którzy chcą przejść do studia psychologii poziom zajęć, czwarty rok z bardziej wyspecjalizowanych wyróżnieniem jest wymagane, pociągający za sobą szeroki projekt badawczy i opublikowania papier 20,000-30,000 słów lub więcej.

Studenci, którzy szukają studia podyplomowe z psychologii w Australii muszą posiadać licencjat oceniana przez urzędowego australijskiego Psychological Society (APS) -taking zwykle od 6 do 8 tygodni. Określają one uprawnienia z transkryptów i świadectwa stopni.

Ponieważ stopni psychologii są tak rozpowszechnione w Australii, akredytacja na uniwersytetach jest regulowany niezawodnie przez australijskiego Psychologii Rada Akredytacyjna (APAC).

Ważenia Plusy i minusy studiowania za granicą
Dla większości studentów, zalety studiowania za granicą docelowo przewyższają wady, zwłaszcza jeśli uważnie zaplanować swoją karierę edukacyjną z doświadczonymi doradcami w drodze międzynarodowego programu edukacyjnego. Podczas podróży może być kosztowne, często dotacje i specjalne programy są dostępne, aby pomóc obniżyć koszty. Studiowanie za granicą to inwestycja długoterminowa, że ​​opłaca się w zaawansowanym języka i umiejętności komunikacyjnych, połączeń międzynarodowych i kształcenia ustawicznego na większą skalę. Będziesz bardziej globalnie rynkowe z dyplomem z psychologii z zagranicy.