Kursy maturalne

Po wolnego tygodnia, który wypełniony pierwszą część serii profili wszystkich 20 uczestników w Premier League, teraz jest bardziej nasz specjalny odcinek jednego z debiutantów najbliższych lat. Ponadto, jeśli Norwich natomiast stopniowo dostrzegać za kulisami na ławce trenerskiej bezpośrednio na trawnikach…

kanarek wschodniej Anglii może nie mieć jedną pozę.W League Championship został ostatecznie zatrzymaliśmy się tylko na jeden sezon do roku w maju przez porywający procedury play-off jest stosunkowo mistrzowsku walczył wśród elit.

Norwich zatem często postrzegane jako ‚wiercenia’ debiutant; Główną zaletą takiego klubu świeżo postoupivšího ma być jakiś wzbogacenie, albo raczej prosto ożywić codzienności Premier League.

Modest kosmopolityczny Bournemouth i Watford z kontrowersyjnego właściciela spełnia te wymagania co do joty.

Ale co Norwich że – że nie było na tyle – teraz przynosi górę kursy maturalne konkurencji całkowitemu sami gracze, z którymi zeszła…

Dobrze, kilka interesujących aspektów wciąż właśnie znalazłem; i tylko dla Celem tego artykułu został dotknięty…


Start

" Start Extravagant wentylator Norwich [Źródło: cityam.com

Home


Home # 1 są (prawdopodobnie) najlepsze fanów na świecie, powiedział:

< i> „to jest chyba najlepsza wiadomość dla fanów na całym świecie. Musimy dwunasty zawodnik. Gdzie jesteś? Gdzie jesteś?” krzyknął dyrektor sportowy Carrow Road, Norwich Delia Smith. W tym czasie napisał 28 lutego 2005 roku, zaledwie Kanarki pokonał Manchester City 2: 3 „wzmocniona” i pozycję na przedostatnim szczeblu tabeli Premier League. Tutaj zbyt szybko przez sześć długich lat lewo.

Podobną opinię w kierunku fanów kursy maturalne milczą w czasach kryzysu rzadkie.André Villas-Boas braku wsparcia z trybun skarżył się po jego odejściu z fanów Tottenham Middlesbrough wcześniej oskarżył nawet własnych graczy

W przemówieniu Delie Smitha interesujący aż że zwolennicy czasowe Norwich zrobić krzywdę. – on jest motywowany przez szlachetnego atrybutu, który automatycznie spowodowało falę podniesienie brwi wśród fanów innych klubów.

Rzeczywiście, chociaż Carrow Road w tym roku będzie jednym z najłatwiej dostępnych stadionów w Premier League, został niedawno wybrany na drugi widzom pasażer najmniej przyjemny cel.Coś w tym może być łatwo uwieść raczej nudny regionu Farmer Norfolk, byłoby jednak nie wolno umieszczać Norwich przed jego odwiecznym rywalem, sąsiednie Ipswich.

Wiele raczej może dlatego drogie bilety do działu marketingu NCFC šponuje często niezrozumiałe kursy maturalne dla poziomu biletów na mecze Ligi Mistrzów. (Który nawiasem mówiąc, odnosi się także do wyjazdów na zewnątrz, lojalnym zwolennikiem kroków opisujących jak jego wyjazd na Stamford Bridge przyszedł do oszałamiającej 100 funtów, czyli około 3850 koron).

A może go winić kocioł krajowy, który często nie intonując nie garbić.On szydził tak trzeba guza mózgu Glenn Roeder i zarzutów o pedofilię w szyi Grahama Rixe, a bezczelnie obchodzony Tony Martin – człowieka, który nienawidził następnego Ipswich niemiłosiernie zastrzelił 16-letniego złodzieja. To prawda, jak podpásovek popełnić wiele innych grup kibiców w całej Anglii, ale to chyba trochę za dużo

Mimo wszystko Delia Smith miał 10 lat temu. – i nadal ma na papierze – do dostarczenia niniejszego sprawozdania kilka dobrych powodów.

Norwich Rzeczywiście, przynajmniej w tym tysiącleciu oznaczone jednym z najbardziej lojalnych grup fanów: Carrow Road wiecznie zatłoczone i nawet przy uwzględnieniu również rozszerzenie.Już trzy lata temu, przedstawił plan zwiększenia zdolności siedmiu tysięcy miejsc siedzących, która została reaktywowana po ostatecznym play-off na Wembley, gdzie rozpoczęły 40.000 osób w żółto-zielony.

Takie dane mogą jednak wdrożenia. Po pierwsze, Norwich znacznie ułatwia fakt, że jego stoisko wynosi 80% pełne permanentkáři a kocioł znajduje się na dwóch stoiskach zamiast tradycyjnego. Po drugie, finał play-off równa wyjątkowym, często niepowtarzalnym wydarzeniu, aw przeszłości już miał klubów, które są zdecydowane nadmuchać własnym stadionie od razu brać pod uwagę tylko dramatyczny przerzedzenie stoiskach (zob Riverside w Middlesbrough).

< p> argumenty przemawiające za „najlepszych fanów Norwich” nie musi być kilka – a także, że istnieje.Pierwszy oferuje bardziej skupić się na tych entuzjastów pasażerów, powiedział, że mimo „pálkám” nie zmniejszy. – dla swojego zespołu, a wręcz przeciwnie, w ciągu roku 2013/14 trudného opublikowanym w większych ilościach niż poprzedniego rocznika całej wiele udanych sposób

pozycja w tabeli nie ma tak naprawdę fanów Norwich najmniejszego wpływu i poczucie humoru nie umniejsza ich ani pewności pochodzenia, jasno udokumentowane w końcowej rundzie předloňské sezonu.Następnie gracze Arsenalu wciąż biorący przywództwa i wysoki procent posiadania piłki, podczas gdy kocioł Norwich London skandowali:. „Tracimy w każdym tygodniu, tracąc co tydzień, nie jesteś wyjątkowy, tracimy co tydzień”

Ponadto, chociaż wspomniano powyżej kilka przykładów zachowań nieprzyzwoity twardszy rdzeń kibiców Kanaryjskich gdy pominiemy „nieszkodliwy” wyzwiska we wszystkich innych aspektach wręcz przeciwnie, zwolennicy Norwich więcej punktów.

Podczas corocznego ogłoszeniu najbardziej godnych fanów konkursu angielskiego, który bierze pod uwagę w szczególności liczbę osób zatrzymanych lub osób w inny sposób karane Norwich tradycyjnie zajmuje najwyższą pozycję.I dobrych fanów tamějším mogą być przypisane do tej statystyki: w styczniu mecz między drużynami rezerw Manchesteru United i Norwich przybył zaledwie 10 tysiące widzów. Natomiast te przewidywania wejście za darmo, ale w każdym razie chodzi o liczbę szacunku.

Na samym końcu następnie ukrył się zdecydowanie największą dumę Norwich City jako całość, która obecnie jest nierozerwalnie związany z fanami, a mianowicie: najstarsza piosenka nożnej wciąż zajęty w historii tego sportu. Śpiewka „na piłkę City” rzeczywiście istniały nawet przed samym klubie (założony 113 lat temu); Został on napisany w 19 wieku, a więc także jego koncepcja zupełnie wyjątkowy.

pierwotnie składała się z maksymalnie trzech zwrotek i refrenu, co pozwoliło na fortepianie.I choć oczywiście fortepian na stadionach zwykle nie sięga, a hymn klubu jest obecnie powszechnie śpiewane w całości, jego recytację – jak ten w maju Wembley – może nadal zapiera dech w piersiach.

„na piłkę City” dodatkowo – nowoczesny trend w przekór – skupić się wyłącznie na klub i jego (dzisiejszy optyki i zabawnej dżentelmena) zachęty, co jasno wskazuje sformułowanie potrzebie refrenie:

< p> Start


Home

" Start Zamyślona menedżer Alex Neil.Źródło: bailiwickexpress.com

Home


Home # 2 Co to jest rzeczywiście nasza tożsamość?

Norwich ma brytyjską scenę nożnej nieco specjalny status. Byle kim niewspółużytkowanych kombinacjach kolorystycznych głośne okrzyki „Kochamy go za nią”, a to nic dziwnego, że fani Kanarki od lat próbuje ustalić, co to jest rzeczywiście trademarkový styl gry klubu. Jak również prawo „Norwich sposób”…

Takie debaty podburzyli ponownego zaangażowania Hughtona Chris, który został odwołany ze steru Norwich zawarcia schodzenia pełny rok 2013/14.Jednym z powodów było sobie wyobrazić niepotrzebnie nieśmiałe plan gry, gdy żółto-zielony każdy weekend de facto sami zapraszają przeciwników nad nimi panować.

zaklinacz Hughton sam w wywiadach często wyznawał szacunek dla przeciwników, dla których ale jakby w Norfolk tradycyjnie nie byli tak wyrozumiali.

należy pamiętać, że klub Norwich City, którego wszystkie osiągnięcia są niemal obligatoryjnie towarzyszyć pewien element niestabilności. To okazało się konieczne w sezonie 1992/93, kiedy Canary pokazowo były zajmując trzecie miejsce, ale z ujemnym wynikiem. Coś takiego już wtedy w Premier League nie powtórzyć.Co jest jednak czysto gra ekspresji jest zaniepokojony, kruchy na zespoły z Carrow Road, na ogół bez precedensu nic.

Słynna era Rona Saunderse, który w 1972 roku Norwich po raz pierwszy prowadził angielską elitą, na przykład, charakteryzuje się wysoką liniowością i wydajności, gdy na chudy zęba pracował dziewięć běhavých, szorstki towarzyszy. Nie jest przypadkiem, że symbol Saunders reżim uważa Duncan Forbes; ogromny korek i kapitan, który był używany w wykonywaniu swojego rzemiosła przekroczyć żyje.

To jest taki styl prowadzone Norwich juiciest owoców i największe przerażenie w oczach przeciwników, ale tu jest sedno naťuknutého sporów.Rzeczywiście, wielu zwolenników Kanarki na siebie klub cokole Historia podkreśla wolę tamtej epoki, które tylko następuje. – erę ikon gier West Ham Johna Bonda, który zajął miejsce w sam raz na dwa tracących finału Pucharu żadne inne namacalne sukcesy

Co jednak ten etap przyniósł porównania Saunders, było nieco wyrafinowana forma futbolu. Niedawno zmarły Bond po wszystkim, spędził całe 50 lat, a połowa lat sześćdziesiątych obok takich znakomitości jak: Bobby Moore (który notabene sam prawie zacumowanego na Carrow Road), Martina Peterse, Johnny Sissons i Ronnie Boyce.Atrakcyjny futbol miał więc wszedł w ich własnym DNA

John Boyd w Norfolk zasiał tradycję, która lubi pamiętać, iz których dodatkowo skorzystał tylko trzy z jego zwolenników.; razem po ponad 20 latach stosunkowo udany. Przełom nastąpił w 1994 roku wraz z końcem pierwszego występu kierowniczej Mike Walker. Po nim na Carrow Road zakręcić proste 18 różnych pilotów w tym tymczasowy – i „Norwich trasa” Powiązania tymczasem całkowicie zniknął ze słowników wentylatorów

Do chwili obecnej. – Obsessed wytwórni ‚nudne, nudne Chelsea – program on po prostu musiał poprosić o to z powrotem.I ponownie w trybuny, tworząc dwa odrębne obozy…

„Wiele osób mówi, że to wszystko o stylu gry – byliśmy pod Lambert dodatnia, ujemna poniżej Hughtonem i teraz jesteśmy znowu dodatnia, ale nie jestem pewien, że ten pogląd wstać do starannego zbadania, „ pustynia w polemice z większością opinii prąd felietonisty Stewart Lewis.

” ofensywa nożnej, byliśmy najbardziej związana pod Lambert lub Alex Neil, ale pod Neil Adams, a przecież my nawet nie zbliży się stopień podniecenia, co możemy osiągnąć teraz musi być coś innego. – widać stan zapalny, serce i duch zespołowy, wypierając struktura i styl w tle, „ Lewis twierdzi, odnosząc się do Adamsa jesienią 2014

zaczął naprawdę wspaniałe.Norwich sezon na drugim piętrze načínal po raz dziesiąty w tym tysiącleciu, a jednak nadal pod Neil Adams znalazł się na czele tabeli drugiej dywizji. Koniec września w skrócie, wszystko wydawało się być w porządku; Wentylatory kanarków lebedili nad pozornie najlepiej zaplanowany w konkursie i cieszył się smakiem napadu w Ipswich, Cardiff i Blackpool.

Jednak w miarę upływu czasu, Neil Adams rozpoczął w Bludgeoning liście graczy raczej stracić.Nagle stracił świadomość tego, jak faktycznie wygląda jego idealną jedenaście, a wszystko zaczęło się kruszyć jak zamek z piasku. „Z wyjątkiem jednego meczu z Boltonem wydawało się być zbyt delikatne, bezzębny i nieśmiała – trochę jak niedożywione gumy królika”. skomentował w kłopotliwej sytuacji listopada Russell Saunders

Norwich więc pod Adams zasadzie zawrócił ku krytykowanego rutyny Hughtonově, które wcześniej nie przypominają pory. Innymi słowy, nadszedł czas na kolejne zmiany, a tam miał przynieść Alex Neil. – początkowo postrzegany przez wielu jako niezbyt ambitnym wyboru, a obecnie ma nieskończenie uwielbiony

Chociaż on miał stać się drugim najmłodszym menadżerem w kraju, Alex Neil od począwszy dał stanowisko menedżera Kanaryjskich dość dużo sensu.nic Hamiltona wcale niełatwym i słynnym braku szacunku dla każdego silnego przeciwnika; lub były one głównie szkocki reinkarnacja „starych Norwich”.

„Nie sądzę, że kiedykolwiek słyszałem w wywiadzie powiedzieć«ERR». Jest bardzo bezpośredni, zwięzły i wrażenie na pierwszym przesłuchaniu.Jest naturalnym motywatorem „ trysnęła bloger Jon Rogers umiejętności komunikacyjnych charyzmatyczny Szkot, który od 23 lat tworzył w Hamilton kapitanem i pomógł tam Čepová nawet dzisiaj w Polsce ugruntowanymi nazwami, James McCarthy i imiennik McArthur.

Już jako piłkarz był Alex Neil niezwykle trudne i w ramach samokrytyki jest konieczne, gdy jako menedżer gry sam karane tak, że wszystkie 24 drużyny zaproszeni na obiad z trzech dań.

również na ławce za kulisami, rodem z Bellshill stale analizując coś.Już po trzecim pojawienia się na ławce, na przykład, ogłosił, że Norwich całkowicie wykopał ustanowić praktykę – w drodze wydawania wolne dni rzucać strategii i narożne kopnięć.

Alex Neil jest po prostu człowiekiem czynu, a nawet jego ponury wyraz naturalnie w człowieku budzi uznanie.

Zamiast przeciwnika stręczony , a on zgodny , tak, że zawsze miał szansę ich pokonać. W tym celu już wprowadzone na Carrow Road dyspozycji 4-2-3-1, 4-4-1-1 lub klasycznym diament, a jego mantra jest produkcja ofensywnej piłki nożnej z dużą dozą zapalnego i fizyczności.

więc może to jest sen, nowoczesny „Norwich sposób”?Wydaje się, aby określić ewentualne (ONZ) sukces menedżera w Premier League…


Start

" Strona główna Norwich ponownie ukazuje siłę stałego zespołu. Źródło: thenational.ae

Home


Home 3 # Gdy dwa pracują z tym samym, to nie to samo

Norwich Miasto jest w zasadzie spořivým i zarabiać klubu. Kiedyś postanowił przerwać Skarbonka był z Spadek w maju 2014 r. Odwrotnie, kiedy weszła w Premier League z jasno drugiej ligi, a nawet więcej třetiligovým kadry, był środek tabeli.Nawet po roku podatkowym przed Norwich po drodze w dół okazał się rzadko widziany zysk w wysokości 6,7 mln funtów.

Z tego skromnego tradycji oparto na wiele rzeczy, a jedną z głównych cech Norwich jest ze względu na dużą ciągłości gier. Żółto-zielony w kokpicie podczas ostatniego sezonu zmieniła absolutne minimum, a tym samym jest również prawdziwe w odniesieniu do tego lata.

Tak Kanarki z powrotem wśród elitarnej przejść przez drzwi o podobnym składzie, w którym pozostawił lat temu, a co szczególnie interesujące – nie wiele fan NCFC to ma znaczenie.

Chociaż obchodziliśmy powyżej, jak wielkim rozczarowaniem był (ujemna) objawieniem Hughtonova Norwich gry, jej bohaterowie pozostają w kadrze…i ich wzajemna chemia jest teraz interpretowane jako zmiana najkorzystniejszym Neil Norwich.

To nie jest tylko kierownik jako menedżer, a tylko w Norwich z przeszłości bardzo dobrze znają semknutého wartość, nawet wąską grupę. Gdy Kanaryjskich w sezonie 1988-1989 uhrál wspaniały czwarte miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej, sternik miał miejsce w sumie 47 meczów konkurencyjnych używamy usług tylko 18 piłkarzy. Natychmiast dziewięć z nich ścigał co najmniej 30 ligowego pojedynku.

To katastrofalny 2008/09 charakteryzowały się zupełnie inny mechanizm.Norwich na ławce w tym czasie zostały zastąpione przez menedżerów z Roeder i Gunn próbowali razem 33 zawodników; 14 z nich pochodziło prosto na Carrow Road i po prostu zorganizować tuzin piłkarzy pojawiło się w measly dziesięć lub nawet mniej meczów. Rezultat? Ignominious Spadek do trzeciej ligi.

Dzisiaj, z drugiej strony, Norwich City przypomina jedną wielką rodziną, gdzie każdy zna i każdy wyznaje motto muszkieterów „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Nawet menedżer Alex Neil przybysze atmosferze przyczynia się do tego w dużym stopniu; co więcej, będzie on uważany za jej założyciela.

„Horyzont więcej niż 30 lat, miałem uczucie, że rzadko klub utrzymuje się całkowicie do góry nogami.Od właścicieli, mimo kabinie gracza do fanów, widzę jest prawdziwe zaangażowanie i wspólna wiara „ pisze wybitny NCFC blog świadka Steve Cook.

” Nawet w pamiętnych latach ( kierownik) Mike Walker i nasze wycieczki po Europie, relacja między (przewodniczący), Robert Chase i dokładnie przez resztę zespołu wywołała zaniepokojenie, „ przypomina ponadto gotować przedziale między 1992 a 1994, kiedy Canary snubbed historyczny debiut w Pucharze UEFA.

teraz Steve Cook jeden ze zwolenników teorii, że w tak semknutého zespół po prostu nie byłby jakiś sposób, aby radykalnie rozszerzyć, a więc chwaląc podejścia kierownictwa do tegorocznych zakupach, który tak ostro kontrastuje z tym watfordským.

, aby pomóc gotować w argumentując przypadkach przed podjęciem przeklęci ikony Norwich i jednoczące elementy, bez których następnie udany mančafty doraźnym rozkładać.Konkretnie, to musi iść w imieniu talizman Grant Holt – wielokrotny zwycięzca dla odtwarzacza klubowego roku, kapitan elitarnej shooter, silna postać we wszystkich znaczeniach tego słowa – a duet Iwan Roberts, Malky MacKay.

Te trzy lata w 2011 lub 2004 roku obfitego pomagając Norwich do pomiaru postępu wśród śmietanki być tylko krótki czas później bezkompromisowo identyfikowane jako nadwyżki weteranów, którzy byli wówczas zmuszeni stać bezczynnie z daleka natychmiastowego zejścia.Według Cooka, a nie był to przypadek, ponieważ siła psychiczna jest zasadniczo kruche, a zarazem bardzo zmienna wpływowy.

Dzisiaj nosicielem świetna atmosfera wewnątrz mozgi kabinie nie jest tak indywidualna, choć Russell Martin pod Alex Neil doświadczył nieformalny promocji regularne połączenia pomiędzy zespołem trenerów i zawodników, jeśli nie mentor szkockiego pilota.

w tym czasie Norwich jako jednostki zwarty zespół pracuje bez namacalny filaru.Zamiast tego, tak naprawdę opiera się głównie na samodyscypliny każdego członka A-Team; pod Neil wszyscy gracze znają swoje role i którzy są w ich wydajności widocznie pewni swoich butów.

Dobrym przykładem nieskazitelnej Szkocki analizy myślenia gracza jest dramatyczny wzrost pomocnik Bradley Johnson, który w Norfolk długi platíval piłkarz prototyp, którego Stan aktualny wykazuje znaczne wahania, a także określa wszystko ważne.

„Sovereign, intuicyjny i pewnie kiedyś on sam i cała drużyna się rozwijać; wiecznie rozmyte, niezdarny i zobowiązany do podejmowania złych decyzji, kiedy to w porządku,” trafnie opisuje Johnson niestabilny stan utwardzenia blogger Thomas Markham-Uden.I nie przypadkowo podczas korzystania czasie przeszłym.

Bradley Johnson dostaje dalej zbiera śmieci żółtą kartkę i nadal psuje nagrań zbyt trywialne, ale również doskonale uosabia pic Neil idei chęci do walki o zespole, przy licznej Podsumowując nagrody ustawić tempo i kierunek gry. W lutym, pod batutą Szkotów spędził prawdopodobnie najlepszy miesiąc w żółto-zielony trykot i ogólnie miał najbardziej spójną sezon na Carrow Road.

Były wsparcie Leeds nie jest jedynym Borce kogo Neil wrażliwe osobiste przywództwo wyraźnie skorzystał. Inny taki gracz ma być prawdą bek Steven Whittaker, którzy przeszli przez piekło własnej 24Styczeń, gdy ze względu na dużą ilość kar i urazów źle spalonych jako stojak na środkowym tylnym rzędzie.

„Co jeśli Neil powiedział, kiedy poproszony o komentarz w sprawie charakterystyki Whittaker? Bronił go do kości. Nawet chwaliła za to, że grał na pozycji niewdzięczne i dosłownie powiedział, że „Steven Whittaker był najmniejszym z jego zmartwień,” „ podsumował cytowany już Jon Rogers z więcej niż miesiąc od siebie i wymownym dopiskiem: ” od następnie podawane na prawej Bek doskonałości. „

W tym stylu, to moglibyśmy radośnie i nadal niemal w nieskończoność.Niektóre rewitalizacja po spadku, a także ze względu na poprzedni menedżer Neil Adams, również przeszedł Jonathan Howson, Alex Tettey i wreszcie różnicy Nathan Redmond.

Nie tylko w tym ostatnim jest jednak obecnie największy problem, czy takie ulepszona wydajność jest zdolny do replikacji, jak również na piętro wyżej. I czy będzie nadal zajmować się ran „metoda Alex Neil”…

kursy maturalne