luksusowy prysznic i łóżko. Tło biathletes MS zaskoczony

BEZPOŚREDNIO Z AUSTRII | Wchodzi tu jako matryca. Świat, który jest trochę poza normalnym rzeczywistości. „Nigdy nie widziałem czegoś podobnego”, przyznał trener Zdeněk Vítek przy zmianie wczoraj komórka podszedł czeskie biathlon w Hochfilzen. Nie mobilny kontener – tutaj, w obiektach wojskowych, mają prysznic, toaletę i łóżko. I od tej pory rozpoczynają walkę MS. „Jeśli nie położyć i zasnąć tutaj”, zaśmiał Gabriela Koukalová.

Jest to miejsce, małych cudów.Przebudowa przyszedł pół miliarda koron w miejscu, gdzie zwykle jest strzelnica zadaszona, teraz mają dziennikarza media center, ale zwycięzcą największego specjalności MS będzie biathletes nie wykazują wahania w ręku w kierunku głównej trybuny.

gdzie wokół ciebie przechodzi Gažík armię i dach budynku krzyczy napis: Truppenübungplatz Hochfilzen – Waldlager (centrum szkolenia wojskowe w Hochfilzen). Lub mile widziany w kompleksie, który biathletes służy jako nowoczesne zmieniających się komórek.

„Po wyścigach jeżdżę od jakiegoś czasu, ale coś nigdy nie widziałem”, kręcąc trenera Zdeněk Vítek, a nie jeść kawałki słodkiego chleba ujęte w pobliskim pokoju.Prowadzi nas wzdłuż białych malowane korytarze i opowiada, jak trzy lata temu są co zrobić z telefonów plastikowych kostek.

Ale teraz otwiera drzwi do pokoju jest odcinana od kampusu uniwersyteckiego. „Aby być w toalecie szatni, prysznic, umywalka z lustrem, szafki, zasłony lub dwa łóżka…to naprawdę evasion. Mają oczywiście to zaprojektowana jako koszary lub gość, więc mamy jeden z ich pokoi jak szatni „, mówi trener kobiet.

To prawda, biathlon skomplikowane połączenie z baraków jest logiczne. Biathlon to sport, w bazie wojskowej i domowych austriackiego wyboru przeplata bojowych zawodów.Dominik Landertinger, Simon Eder, Sven Grosseger i Katharina Innerhofer – wszystkie one mają powołanie wpisane w polu: żołnierz

Oprócz season’re wszystko przygotowane i ogólnie poza spotkaniem raczej do mężczyzn w mundurach.. Ale podczas MS, składu obecnych zmian.

Tuż za drzwi oznaczone zaprezentowania CZE więc dlaczego teraz stoi kilkadziesiąt par nart, na parapecie nad radiach trio ogłoszeniowych ogrzewanie, między łóżka stoją nachylonym teleskop i inne białe powlekane łóżko jest kabury. Inne pary nart są podparte i prysznic.

„Przestrzeń jest przestrzeń, więc łóżko zwykle uznaje strzelby, amunicję, buty narciarskie…tylko żartowałem. Ja też poprosił ich, czy chcą, aby ukryć coś, ale widocznie nie że mają one objęte tak nie rozwiązuje.Mówią, że to może być brudna. Nigdy wcześniej nie widział i kto wie, czy będzie kiedykolwiek zobaczyć „, mówi Vitek.

Kiedy to przypomina scenę z filmu Trzej weterani. Trójkąta robaki, pluskwy Pair, jeden z pasków. Nie jest to nowoczesna tendencja, która również wchodzi w biathlonie. Ten styl jest obecnie budowana obszarów. „To trochę dużo, ale w końcu nie przeszkadza”, powiedział Ondřej Moravec i Vitek powiedział: „Jest to wygodne o tym, no, ale to wstyd dla nas prawdopodobnie zbędne. dosyć spokojnie, jeśli zamiast pudełka były jeszcze dwa ławki, stół do większej koncentratora lub zlewu.Ponieważ prysznic…ja nawet nie znam nikogo, kto byłby po wyścigu normalnie kąpał, „śmieje Vitek.

okaże się, kto wie…Magia przypadkowo, jeśli są dostępne, mogą potrzebować podczas MS po wszystkim podjąć.

„to prawda, że ​​to trochę nietypowe. Po przyjeździe do świata ścigać się komórki, więc istnieje tylko stoiska narciarskie i wieszaków na kurtki, ale teraz mamy tylko dwa łóżka…Do tego ryzyka, że ​​ktoś będzie musiał wziąć udział w szkoleniu, bo tam leżały, a nie jego życzenie.Ponadto, kto wie, po wyścigu musi pochodzić łóżko wszystko pod ręką „dodała, na przykład, Gabriela Koukalová.

Nic innego niż tutaj od dzisiaj, aby przejść do potencjalnych medali święto…Więcej: dywan pluszowy ombre