MDF lub drewna defibrovannaya wystarczająco przyjazny dla środowiska

MDF lub drewna defibrovannaya wystarczająco przyjazny dla środowiska. Zakres ten, który składa się z bardzo drobnych wiórów. I nie są utrzymywane razem przez żywic formaldehydowych i ligniny i parafiny, co jest absolutnie nieszkodliwe dla naszych ukochanych dzieci. MDF stała się ulubionym materiałem wielu producentów mebli. On jest o wiele silniejsza niż wiórowej, ma wszystkie drzewa zalety, ale 30-50% tańsze! To bardzo cenna cecha – odporność na różnych grzybów i innych mikroorganizmów. Ważne jest również, że życie MDF dłużej niż drewno. Uzbrojeni w tę wiedzę, rodzice wyborze materiałów do pokoi dziecięcych.

pr
Ale nowoczesny projektant mało miejsca w „biały dzień”. Punktem kulminacyjnym wielu wystawach zaczął eksperymentować z różnych tworzyw sztucznych. Materiał na krzesła, szafy, łóżka, maty stalowej polietylen, polipropylen, akryl. Wspominaliśmy już, Karim Rashid uważa, że ​​nadszedł czas, aby pozbyć się stereotypów i apriorycznych opinii o materiale: „. Sztuczna niedawno stać się naturalnym – mówi, że jest, powinniśmy już podzielić materiałów sztucznych i naturalnych”
Każdy powinien wypracować bardzo dotykowych wrażeń, które dają stan komfortu, niezależnie od czyichś opinii.

Powrót w 1950 roku, francuski filozof Roland Barthes napisał dzieło, w którym powiedział, że powinniśmy pozbyć się stereotypów, które nakładają gotowe doznania. Nie jest konieczne, aby rozważyć drzewo ciepły lód – zimno.

Jak się nie zgubić?
KomodItak znaleźć meble dla dzieci w różnych obu decyzji konstrukcyjnych i projektowych dzisiaj nie jest problemem. Ponadto, nie ma gdzie hulanki fantazyjne, wszystkie siły projektantów dziś są lewo, aby zwiększyć komfort: ergonomiczne stoły i łóżka, maksymalną funkcjonalność oraz przestronne szafy i szuflady, wygodę i bezpieczeństwo materace, sofy i fotele. Sklepy oferują gotowe wnętrza dzieci: uniwersalny zestaw mebli dziecięcych, które idealnie nadają się zarówno do chłopców i dziewcząt. Przygotuj się również na fakt, że nowoczesne formy mebli dziecięcych w zdecydowanej większości zostaną zaokrąglone, płynąć do siebie, bez ostrych kątów i linii prostych. Nowego stylu dzieci była wynikiem psychologicznych instytucji badawczych, które jako eksperci zaproszeni dzieci.