Murray monituje w Australian Open Djokovic końcowego

Melbourne. Serbski tenisista Novak Djokovic jako ostatnia Półfinaliści męskie single Grand Slam w Australian Open w Melbourne. Obrony wyzwaniem w ostatniej rundzie jako urządzenie stosowane skonsultować się stopkę „krzyżowe” Hiszpan David Ferrer w trzech zestawach 6: 4, 7: 6 (4) i 6: 1. W półfinale spotkanie oddziału słowackiego trenera piątkowym Mariana Vajdu Brytyjczyk Andy Murray, będzie on Reprise zeszłorocznego finału.

dopasowania pomiędzy Djokovic i d’Or były widzów na Rod Laver Arena świadkami wprowadzenie długich wiece od linii podstawowej. W drugim akcie Hiszpan zdołał usunąć kontratak i zmusić tie-break, który prowadził 2: 0TH Djokovic jednak przez wynik 3: 4 zdobył cztery punkty w wierszu i w końcu przerwał odporność trudne kartkę.Na początku trzeciego ustawiony na „Nole” Po szybkiej ucieczce zbudowano prowadzenie 3: 0 i dzięki administracji jakości dostępnych już do pomyślnego zakończenia. Ferrera nagrodzony klęskę listopada mistrzów turnieju w londyńskiej 02 Arena.

„To był trudny trzy godziny i nie mogłem uwierzyć, że mogę wygrać w trzech setach, już pierwsze dwa kamienie trwało około pół godziny”, powiedziała Djokovic uśmiechając pojedynku do kamer telewizyjnych po triumfie i kontynuował: „Wielki impuls psychologiczny dla mnie było to, że udało mi się po drodze do pomyślnego końca drugiego zestawu.Nie czułem się na najświeższych sądu, ale musiałem zrozumieć, że jedyną drogą do wygrania aktywności i wygraną strzały. „Murray łatwo

Brytyjski tenisista Andy Murray został trzecim półfinalistą. Ward legendarnego Ivana Lendla jesteś w ćwierćfinale skonsultować się z największą niespodzianką pierwszych wydarzeń wielkiej czwórki japoński keine Nishikori gładko w trzech setach 6: 3, 6: 3 i 6: 1.

w półfinale przeciwnikiem czwarty rozmieszczone Murray będzie zwycięzcą pojedynku pomiędzy broniącej mistrzyni i jednostki turnieju Serbowie NOVAK Djokovic i Hiszpan David ferrer. pochodzący z Szkocji Dunblane całym meczu do Nishikori znakomicie służył i zwrotnym okazała pobity Francuz Jo-Wilfried tsonga pchnięcie w długich rajdów od linii podstawowej.W zeszłorocznej końcowego Sete i predvlaňajší nieudana finalista w Melbourne Park całkowicie zdominował tenisowy centrum na Rod Laver Arena i japońska Jinx dozwolony tylko jeden gem.

„Myślę, że dzisiaj grałem dobry mecz. Nishikori może dostać kilka” śmieszne „Szamana, ale najważniejsze giełdy Wygrałem siebie, co jest pozytywnym odkryciem. Nie byłem całkiem zadowolony z mojego podania, mogę służyć nawet lepiej, ale w zamian, ale było już jechać. Jeśli chcesz odnieść sukces w półfinale, muszę dodać dzisiejszą wydajność niż niektóre „Murray powiedział w pierwszym wywiadzie tuż przy sądzie.