Nábytek pod zakázku: na co se zaměřit skříň

Nábytek pod zakázku: na co se zaměřit skříň – to je milost a styl. První záchody byly pod Napoleon Bonaparte. Samozřejmě, pak nebyli s názvem „skříně kupé”, ale to bylo na jeho rozkaz regálech nařasené závěsy, Banaby CZ které se nakonec proměnila v elegantní a strohých posuvných systémů.
8889300
Šatní skříň – je to jedna z úžasných objevů v nábytku. Její posuvné dveře lze uložit a opticky rozšířit prostor pomocí zpětné zrcátko a skleněnou výplní dveří. Je prostorný, pohodlný, samozřejmě, pokud je správně navrhnout. Tam je možné stanovit spoustu věcí, od obuvi, svrchních oděvů a zakončuje žebříkem a vysavačem. Proto skříně jsou velmi populární i dnes.

Hlavní věc v designu skříň, v úvahu všechny počet a velikost věcí, které budete tam udržet, a pak se vám bude věrně sloužit. Posuvné dveře jsou využívány jak v chodbách a ložnic, dětských pokojů Banaby CZ, obývací pokoj. Dnes je nedílnou součástí bytu. Šatní skříň vám umožní udržet věci v přesném pořadí. Pokud jste designér, přemýšlet o všechny své věci, které musí být umístěno ve skříni, pak při otevření posuvné dveře vašeho šatníku, než jste si přinesli police, zásuvky, koše pro ukládání oblečení, regály pro vazbami, speciální police na boty, vše bude umístěn pohodlně pro vás a bude v naprostém pořádku.

Posuvné skříň systému trvá až do hloubky 86 mm do 100 mm, v závislosti na výrobci. Proto je důležité věnovat pozornost tomu, jak moc hloubce místa můžete vybrat ve skříni. Pokud máte 700 mm, můžete mít plášť do skříně kupé kolmo k fasádě, ve výši 80-100 mm na jednu vrstvu, v tomto místě, můžete umístit spoustu oblečení v šatníku kupé. Máte-li něco jiného 600mm mohou být umístěny kolmo k přední části věcí, ale mnohem větší věci, bude lpět na dveře, když jsou otevřené. Nejmenší přípustná velikost polohy kolmé k přední straně věcí – 580 mm. Dále je nutné, aby věci, paralelní k fasádě. Použití v této šířce výklenku 600 mm (550 mm je přijatelná). Tato částka je vypočtena na šířku oblečení visí na ramínkách, plus mezera oblečení nemněte proti skříni na stěně.

skříň dveře by neměl být příliš úzký nebo špatně široký. Minimální rozměr 500 mm dveří, pokud si dělat méně, dveře budou špatné jít na kolejích, bude potácet. Maximální velikost korpusu dveří Banaby CZ kupé 1300 mm, velikost záleží na systému výrobce posuvné. Pokud porušíte povolené limity, dveře je obtížné se pohybovat na vodítku a nakonec to vygnet. Máte-li navrhnout vhodnou spojovací vodorovný profil, tady to je důležité, aby nedošlo k porušení integrity konstrukce a provedení dveří křehké. Chcete-li hodně vodorovnými pruhy, nejlépe dělat v pohodě latě barvy, pak můžete mít celkovou tuhost dveří a bude trvat velmi dlouhou dobu, aniž by způsobily potíže v průběhu operace.