Nie narzucają dziecku smak rodziców

Nie narzucają dziecku smak rodziców, niech wybrać kolor do swojego pokoju.

Pokój dziecięcy jest idealny do dekoracyjnego malowania za pomocą, na przykład, szablon. Wybierz – malowany motyw dziecka lub swojego ulubionego bohatera i kolorowe farby na ścianie w powiększeniu. W tym przypadku, istotne jest to, że może następnie oczyścić lakieru, o ile to konieczne.
122411124_3769051_detskaya
Aby w pokoju dziecka może być regulowana w zależności od chęci dziecka dorósł, sushestvuet proste rozwiązanie – do malowania mebli (szafy, komody). Dodaj witalność do pokoju przez różne drobne szczegóły – przemalować wesoły ton szafy i komody pokręteł. Można malować każdy szczegół jego kolor. Jako akcent, można użyć nowego koloru trendu – pomarańczowy odcień.

Przy tworzeniu wnętrza pomieszczenia powinny uwzględniać rozwój dziecka, jak również w wyborze mebli i wyposażenia wnętrz. Do pokoju nie wydają się zbyt wysokie dziecko i pusty może wizualnie zmniejszyć wysokość sufitu, malowane ściany Listwa sufitowa 1 metr szerokości kolorem sufitu. W takich przypadkach stosuje się pułap nie powinien być śnieżnobiały, lekko przyciemnione. Nowy kolor kierunki pokoju 10-letniej dziewczynki – purpurowo-czerwone i czerwonawo-różowe odcienie.

pokój młodzieżowy
Od 13 do 17 lat

Młoda miłość do świata wokół nich. Są pasjonatami swoich ulubionych zwierząt, a to może być z powodzeniem stosowany jako źródło inspiracji przy wyborze kolorów. Na przykład dziewczęta w pomieszczeniu stworzy atmosferę zabawy połączonej z jasnozielonym kolorze żółto-zielonym.

Młodzi ludzie używają pokój bardzo aktywna – uczenia się, słuchać muzyki, spotykać się z przyjaciółmi, tutaj pasuje bardziej pogodny i modne kolory. Na przykład, nastolatek może własnoręcznie przemalować pokój z pomocą graffiti technologii. Oczywiście, każdy młody człowiek ma swoje własne preferencje i bardziej otwarty i ciekawy nastolatka nie boi się korzystać z najbardziej śmiałych pomysłów. Przy wyborze tematu, można przejść od preferencji muzycznych nastolatków lub udziału w instrumentach muzycznych (gitara, saksofon, fortepian, itp), zbieranie znaczków, monet, sprzęt sportowy i wiele innych.