Osoba, ktorá prvýkrát čelila pojmov a pravidiel Feng Shui

Osoba, ktorá prvýkrát čelila pojmov a pravidiel Feng Shui, táto doktrína je spojená s nejakou zábavu. V skutočnosti, napriek svojej zdanlivej jednoduchosti, domáce dekoráciu feng shui – pomerne zložitá úloha, na základe učenia o živote všeobecne. Zástancovia Feng Shui tvrdia, že v tomto svete je všetko prepojené, a preto uvažovať o bývaní človeka Banaby ako niečo posvätného, ​​úzko spojeného s ním a jeho postoj.

Feng Shui obývačka

85006476
V obývacej izbe, zdobia Feng Shui – fotografie 1

Aby každá izba, vytvára potrebnú atmosféru a auru, existujú určité pravidlá Feng Shui. Pre Feng Shui obývačka predpokladá oblúková konštrukcia sily nízkej pohybu toku chi energie, čo znamená „životnú energiu, dýchať.”

Pôvodná verzia detského dizajnu miestnosti pre svoje dieťa

Izba pre vaše dieťa

Hlavným miestom na svete – dom. A v hlavnej budove – dieťa, takže v tomto článku sa pozrieme na pôvodnej verzie detského dizajnu miestnosť pre svoje dieťa

Pre vás ako rodičia, musí Banaby najprv starať o problematike bezpečnosti detí. Samozrejme, že je nemožné predvídať všetko a výpočet. Ale prepracovaný dizajn detskej izby interiér bude chrániť svojim deťom veľa problémov. Zoberme si niekoľko možností.

V detskej izbe by mal byť čo najmenší ostrých hrán, nestabilné stojaci nábytok, veľmi drobných predmetov, domácich chemikálií. Len postarať sa o elektrikár: zásuvky s terminátory zabráni veľa nepríjemných okolností.
Možnosti pre detskú izbu designu

Takže to, čo by mal obsahovať interiéru škôlky? Tu je niekoľko možností pre návrh miestnosti pre dieťa:

Čo najviac voľného priestoru. V miestnosti, kde sa veľa priestoru, vždy chcete prehrať. Hra pre deti, to nie je Banaby spôsob, ako visí von, ako spôsob, ako spoznávať svet. Počas hry, mozog, svaly aktívne tvoril.
Vykurované podlahy. Nie je nutné namontovať detský podlahové vykurovanie. Postačí koberec – na neho a môžete hrať aj ľahnúť. Len nezabudnite, že vysať a vyčistiť.