Pantery tracą kolejny film, gdy Cronulla wygra pięć z rzędu

Cronulla poszerzyła swoją wygraną na piątkę z emocjonującym zwycięstwem 20-18 nad odważną stroną Penrith.

W wysokiej jakości romansie przed tłumem 14 273, Jamie Soward przegapił konwersję boczną W 77. minucie, która mogłaby wysłać grę do złotego punktu. Podniesienie bramki w Reynolds podboje Bulldogów do podbicia NRL Złotego Zwycięstwa Więcej

Ale jego kopa popłynęła tylko szeroko, Który wygrał 45 minut w finale z 15 mężczyznami, po tym jak przegrali Waqa Blake i Te Maire Martin z półfinału.

Martin szczególnie mógł być na jakiś czas, a klub potwierdził przez Twitter, że ma złamane ramię.

Valentine Holmes zdołała wygrać z rekinami, kiedy wyrzucił Sowarda, aby wyścig po 70 metrach pokonał w 73. minucie, pokonując 14-krotny impuls.

Ale Pantery, których każda gra w tym roku spadła do ostatnich pięciu minut, niemal zmusiła dodatkowy okres, kiedy James Fisher-Harris wypadł na kilka minut przed pełnym wymiarze czasu. Broncos NRL zwyciężył z powodu urazu haczyków Andrew McCullough Read Więcej

Jednak Sharks utrzymywał się do konsolidacji swojego miejsca w pierwszej czwórce.

To była gra krakingowa na stadionie Southern Cross Group, która mogła przechodzić w dowolny sposób.

Punkt zapłonu pojawił się w 12 punktowym obrocie w ciągu dwóch minut w połowie drugiej połowy, gdy bunkier odmówił rekinów na jednym końcu, a następnie wręczył Penrithowi drugiemu

Chad Townsend wraz ze swoim zespołem w wieku 10-8 postanowił odzyskać przewagę, kiedy gonił karłowatę Jack Birda, tylko po to, aby rządzić tylko na korcie.

Pewnego razu Fisher-Harris pochylił się po 40-metrowym ruchu, który zaczął z odciążeniem, i obejmował przejście od Brycego Cartwrighta.

Ale rekiny uderzyły o długą, Zakres próbuje wygrać.