Pellegrini: Jeśli zagramy tak jak przeciwko PSG, możemy wygrać LM

Manchester City w Lidze Mistrzów zapisywania cześć zespołów angielskich. Jeden z najbogatszych klubów na świecie, po wtorkowym wygrać 1: 0 przeciwko Paris St. Germain domu w ćwierćfinale odwetowych po raz pierwszy w historii, przeniósł się wśród czterech najlepszych zespołów w konkursie i tylko drugi angielski semi-finalista w ciągu ostatnich pięciu lat. Miasto wierzą, że mogą przyjść do góry w zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

„To wielkie osiągnięcie dla klubu. W ciągu ostatnich dwóch sezonach mieliśmy pecha, bo mamy rację w ósmej rundzie natrafiliśmy Barcelonie i nie ma. w tym roku drużyna uległa poprawie. wygraliśmy grupę, grał bardzo dobrze w ósmej rundzie przeciwko Dynamo Kijów i teraz, przed silnym PSG „ pochwalił menedżera Manchesteru Manuel Pellegrini.

„Oczywiście możemy wygrać Ligę Mistrzów.To nie będzie łatwe, ponieważ mamy do czynienia z bardzo silne zespoły, ale cel dla tego klubu jest wygrać Ligę Mistrzów. Jeśli zagramy tak jak przeciwko PSG, możemy odnieść sukces przeciwko komukolwiek, „ oznaczało chilijskie strategiem, który w przyszłym sezonie zastąpi na stanowisku Miasto Josep Guardiola

Manchester uhrál tydzień temu w Paryżu korzystny remis 2: 2. a procedura podkreślił zwycięstwo w odwecie, postanowił przez pojedynczy 76 minucie belgijski pomocnik Kevin de Bruyne. w pierwszej połowie jeszcze w domu Sergio Agüero nie odwrócił kary. „myślę, że Kevin ma jedną ważną rzeczą dla graczy. W pobliżu pola karnego jest bardzo niebezpieczne, ponieważ nie trzeba zbyt wiele miejsca dla dobrego strzału.Wykazała ona „ powiedział Pellegrini.

Był zadowolony, że miasto outshot ich przeciwnika. ” Dla mnie to, co najlepsze, że nie zmienił się nasz styl gry. Ludzie pewnie myślał, że kiedy zwrócił się w Paryżu, gramy na remis. Ale były lepsze niż PSG „ Pellegrini zadowolony.

Paris St. Germain czwarty rok z rzędu, spadł w ćwierćfinale. Choć w ciągu ostatnich trzech lat była ulubionym jego przeciwnik, tym razem proces oczekiwania. Według francuski trener Laurent Blanc mistrz doznał złego końca.

„myślę, że w obu grach nie były wystarczająco skuteczne i zimną krwią. W pierwszym meczu daliśmy dwa gole, a my prawdopodobnie musieli zdobyć więcej niż jeden raz.To miało wpływ odwecie „ oznaczało Blanc. ” Myśleliśmy, że przyczyną problemów więcej krajowych, ale były one dobrze w obronie i bardzo zwarty. Zapłaciliśmy neproměňování szanse. Miasto było bardziej skuteczne i prawdopodobnie słusznie postępuje, „ powiedział.

Paryżanie niespodziewanie zaczęły w odwecie dyspozycji tylko trzy obrońców. ” W pierwszej połowie graliśmy system, który nigdy nie próbował. I okazało się, że droga to poszło, „ powiedział napastnik PSG Zlatan Ibrahimović i pośrednio skrytykował trenera Blanca.

Teraz szwedzka gwiazda po sezonie w Paryżu kończy, co może znacząco zauważył francuski klub. < i> „W tych dwóch grach widzieliśmy nasze granice. Co pokazaliśmy był bardzo mały, a my go żal. Przekonamy się w kolejnym sezonie „ Blanc dodaje.