Słowacy stracili deblu, w świecie przodu Serbów

Bratysława. Daniela Hantuchová w niedzielę wykazały lepszą wydajność niż wczoraj, ale Jelena Jankovic wciąż nie wystarcza.

Serbska jednostka wstąpiła w pierwszym meczu, kiedy nie grał w sobotę z powodu choroby wirusowej z Hantuchova wygrała 6: 2, 3: 6, 7: 5 w ciągu 2 godzin i 47 minut.

Dominika Cibulková wygrał singli i jego drugie, po Bojane Jovanovski i zatriumfował nad Ana Ivanovic.

Obie jednostki grał zrównoważony mecz kiedy wygrała mocno najpierw ustawić nasz zawodnik. W drugim secie spowodowało surplice szybkim 3: 0, ale pozwalają traktować mięśnie brzucha. Cibulkova jest skoncetrovala, zredukowany do 2: 3, a po roku zdobył kolejny gem, Serbów dopasować wynik 4: 3 i 6: 3 skrečovala.

„Po sobotnim meczu miałem wystarczająco dużo pewności siebie. Więc przyszedł na mecz z Ana.Podstawą było to, że chciałem każdą walkę kulowy, który udało mi się „rozhovorila jest Cibulkova.

Na koniec meczu, nasza jednostka cieszył się zwycięstwo, które być może wydawało lekceważący do kontuzjowanych sie, Cibulkova, jednak powiedział w oczy. „dostałem drugi punkt, byłem zadowolony, ale byłem Wszelkie przykro. Wierzę, że jest możliwe, aby zamówić i nie brać go poważnie. „

Cibulkova powiedział, że kocha grać ewentualne podwójne, jeśli to konieczne.” Wiem, że nie jestem najlepszy deblistka, ale jestem w euforii i Chciałbym położne pomógł trener, ale powiedział, że liczy się z Daniela i Magda „powiedział Cibulkova.

Słowacki kapitan Matej Lipták po porażce w deblu ukryć rozczarowanie.” trudno jest mi ocenić, co jest teraz to stało. Nie wiem, na co to wszystko poszło źle.W grze podwójnej, zaczęliśmy wielki i graliśmy system, że wyczerpujący płatną. Mieliśmy pecha do nas w stanie 5: 1 w drugim secie nie spełnia dwie kombinacje. Niepotrzebnie doszło do napięć, gracze byli nerwowi i trochę klejnot, który servovali do zwycięstwa w tym meczu, nie zrobić. Trudno było motywować setom przed trzecią. Mogę tylko pogratulować serbski zespół, który był w stanie odwrócić, „powiedział Liptak

Hantuchova z Rybarikova poszedł spotkań domu, kiedy brejkli Jankovic i Kruničovú biorąc Lead 3 0. Serba następnie zmniejszona do 3: 2. i Hantuchova doprowadziła administracji na 40:15. ani brejkbalov ale nie używany, w trakcie pierwszego zestawu już neuhrali lub gem.Hantuchova s ​​Rybarikova działał na wrażeniu sąd zohratejším jest dopĺäali dobrze i byli o wiele bardziej pewny siebie w sieci. Na początku drugiego aktu tandem słowacki po dwóch ucieczek zbudowali prowadzenie 5: 1 i był bliski zdobycia trzeciego punktu.

Jednak nie sytuacja Serbów lub bardzo ujemny uzyskuje broń otrzymane sześć genów tyłu i konieczność trzeciego zestawu, wynik 4: 5, gdy podawana Hantuchova zakręcie mečbaly. Szczególnie utalentowany Kruničová stopniowo amped dla doskonałej wydajności.

Zverenky były kapitan słowacki Fed Cup Mojmíra Mihala wykazano w kilku ważnych momentów zwycięzcy podręcznikową po liniach i w wymianach z linii bazowej był jak ściana.W decydującym ustawiony słowackiej pary do stanu 1: 1 podawania Kruniočvej złamał, ale później straciły usługę Rybarikova.

wyniku 4: 4 Kruničová ponownie wahał podaniem, lecz w dziesiątym GEME że naśladować Rybarikova dramatem kontynuowane. Później w Serb ostatecznie egzekwowane przez wynik 8: 7 przewrócił uprzywilejowany returne Kruničovej przy podawaniu Rybarikova pierwszy punkt meczowy.

Hantuchova nie działa kiedykolwiek domowy mecz z Jankovic, po dwa razy traci swoją kwatery i grał 0: 4 Serb skorzystał z dobrym ruchem we wsiach, wielki returnovala i często trafia głównie z backhand.Wynik 5: 2 przekształcono do jego ruchu w celu czwartej zadanej.

W drugim akcie Hantuchova zwiększonej agresywności administracji i powrót, ale po szybkiej ucieczce zbudował Lead 3: 0 i oklaski publiczności Bratysława zmusić trzeci set. Hantuchova w tej fazie meczu były oparte na jej ulubionych strzały po liniach, Jankovic wielokrotnie zaskoczeni skutecznego stopbalmií. Na początku decydującej dejstva było zaciętej walce o każdą piłkę.

w trzecim Hantuchova GEME z wielką podawania bekhend longlajne złamał Jankovic i potwierdzeniu Oderwanie się prowadzenie 2: 1.Jednak nezložila serbskie pistolety i po wygraniu trzech meczów z rzędu przekształcony 4: 3: Hantuchova następnie poprosił o czas medycznej na zewnątrz.

Po powrocie do sądu rozliczane na 4: 4, ale w dziesiątym GEME we własnej administracji w obliczu mečbalu. Słowacki go dzięki podaniu jakości, terminalu, ale ostatecznie wyciągnął krótki koniec. Jankovic przekształcone w wyniku 6: 5 rzędu drugiego punktu dopasowania. Dominika Cibulková – Ana Ivanovičová 6: 4, 3: 3, emerytowany Ivanovic

Obie tenisistki rozpoczęła dobrze, kiedy trzymasz w gemoch administracji otwarcie szóstego. Sporządzanych szansę, ale ich nie używać. Jako kluczowy okazał się siódmy gem, który został rozegrany prawie dwadzieścia minut. Cibulkova w roku opracował pięć brejkbalov, ale przydałby się na szóstym miejscu.Następnie jednak nie trzymał z dala złożenia pierwszego stanu 15:40, ale ostatecznie to nie wystarczyło.

Jednak błędy w naszej tenisista usunięte w następnej GEME kiedy aktywnie grać ponownie opracowała dwa brejkbaly i bardzo pierwszego użycia. Dziesiąta gra, ale po raz kolejny zaczął słabo, traciła 0:30. Dwa doskonałe drugie administracja, ale państwo okazało przez 56 minut i wygrał pierwszego seta 6: 4

początku drugiego zestawu była skierowana Ivanovičová. Mogła wziąć administracja Cibulková utrzymuje swoje dwa i po kilku minutach spowodowało 3: 0TH

Ivanovic następnie wziął czas na leczenie i musiał zbadać mięśnie brzucha, które miały otejpované.

Cibulkova rozpoczął czwartą usługę gry znowu źle pozwalając serbskiej lidera 40: 0THSłowacki szczęście skoncentrowany pomógł administrację i uzyskał pierwszy gem w drugim secie. Następnie otrzymany trzy inne serbski tenisista, a wynik 3: 3 mecz zakończył urazy mięśni brzucha. TASR