To jest jazda! Kvitova zmiecione i Muguruzaovou w Pekinie idzie dalej i Pliskova

tenisistka Petra Kvitová jest obecnie nie do powstrzymania. Po tytule w ubiegłym tygodniu w Wuhan gra dobrze w Pekinie, gdzie pokonał dzisiaj w 3 rundzie Garbiñe Muguruza obrońca tytułu z Hiszpanii 6: 1 i 6: 4 Wygrał ósmy mecz z rzędu w ćwierćfinale i będzie odgrywać Madison Keys amerykańskich.

Chińscy metropolia zadařilo również Pliskova Karolina. Finalistka US Open w meczu z dala rosyjskich DARJA KASATKINA punktów meczu i po wygranej 3: 6, 7: 5, 7: 6 awansowała do finału. W drugiej rundzie, w odróżnieniu od singli pożegnanie Barbora Strýcová, który pokonał numer jeden światowego Angelique Kerber z Niemiec 3: 6, 6: 7

Kvitova z Muguruzaovou konsultowany za godzinę i trzynaście minut. Wygrana pomógł doskonałą obsługę w drugim secie, kiedy jego administracja traci tylko trzy fiftýny.Trzykrotnie brała numer świat cztery i obsługa zakończył mecz zwycięski forhend w rogu.

„Grałem osiem meczów w dziesięć lub jedenaście dni i ciągle idę dalej,” radował Kvitova powiedział WTA. „Oczywiście mógł to poczuć, ale kiedy jestem na boisku, adrenalina działa. Psychicznie czuję bardzo silny”, twierdził.

W nowym numerze WTA singli rankingu Kvitova powraca do pierwszej dziesiątki. Ponadto nadal ma szansę, aby przejść do turnieju mistrzów do Singapuru do zrobienia, ale musi się odbyć w Pekinie w finale mają szansę znaleźć się wśród ośmiu GET.

Z Keys, wyciągnął dwa miesiące temu w Rio na brązie Olimpijskiego i to było lepsze. „On miał wielki mecz, wielka bitwa. Teraz prawdopodobnie będzie podobnie.Wielkie służy więc będzie mieć kluczowe znaczenie dla utrzymania usługi, czekać na szansę i jakoś returnovat.

On gra jak Garbin lub jak ja, „powiedział Kvitova. W czwartek za off cieszyć.” Myślę, że ja po prostu rozciągnąć, grając miałem wiele godzin. I rakiety i buty są zmęczone i potrzebują odpoczynku „, powiedział dobrze dostrojony tenisista.

Pliskova dala punkty mecz

Pliskova udało pomyślnie pierwszy mecz po wtorek oficjalnie zapewnienia udziału mistrzowie turnieju. aktualne rankingi z sześciu Kasatkinovou starły się po raz trzeci w tym roku i znowu wygrał.Dziś dvouapůlhodinový pojedynek zdecydować tie-break trzeci zestaw, w którym obaj gracze byli bliscy zwycięstwa

čtyřiadvacetiletý Pliskova mieliśmy w skróconej grze na górze i zdobył dla pierwszego państwa. 6: 5 punktów meczowych. Pięć lat młodszy niż Rosja, ale podczas jego podawania odwróciła wynik i mecz mógł jej wypowiedzieć. Czech faworytem, ​​ale wygrał trzy kolejne wymiany i zadowoleni z procedurą po wygranej. 9: 7.

O ćwierćfinale Pliskova konkurować z Jedenastego zaszczepiono Johanna Konta Brytanii
Strycova był trzeci Czech kobieta, którą Kerberos walczył w ciągu tygodnia.Numer jeden na świecie pokonał w środę w Wuhan Petra Kvitova w pierwszej rundzie w Pekinie znokautowany kwalifikator Kateřina Siniaková dziś i doświadczeni wujkowie.

Dwadzieścia jeden rankingi graczy nie może być w meczu z ulubionych skóry tanio, w końcu drugiego zestawu, mogła Kerberos zawsze brejknout gdy niemiecki podawane na wynik 5: 4 i 6: 5, aby wygrać mecz.Tie-przerwa już jednak Trzydzieści Czeska tenisista w wystarczająco przeciwnika i stracił. 4: 7

Muller (luc) – Berdych (3-CR), 7 6 (9 7), 6: 1,
Cilic (4-chorwackim) – Verdasco (SP) 4.. 6, 7: 5, 7: 5,
Sousa (Portug) – Nišikori (1. ,. -Jap) 3: 4 retencji

Goffin (5-Belg) – Vesely (CR). 6: 3, 7: 5,
Monako (Arg ). – Duckworth (Austr). 7: 6 (7: 3), 6: 3

mężczyzn (naddatek 4,164,780 dolarów):

Gasquet (8-Pt). – Querrey (USA), 2, 6, 6: 3, 6: 2,
Jazeera – Pella 6 (TUN).: 4 6: 4
(Arg). Carreno (SP). – Tomic (Austr.) 6: 3, 6: 1,
Mannarino (Fr.) – Ramos 6 (sp.): 3, 4: 6, 6: 3
dimitrov (. Bulho) – Johnsona (USA) 7: 5, 6: 7 (09:11) 6: 4

.Zverev (niem.) – Sock (USA) 6: 4, 6: 2

Kobiety (grant 6289521 USD):

Karolina Pliskova (CR 5) – Kasatkinová 3 (RU). 6, 7: 5, 7: 6 (9, 7)
Kontaová (11 Bryt.) – Babosová (MAD). 7: 5, 6: 2,
Gavrilovová (Austr.) – Bacsinszky Švýc (12). 4: 6, 6 0, 6: 4,
obszar (1-ger.) – < b> Strycova (CR) 6: 3, 7: 6 (6: 4)
Kvitova (CR-14) – Muguruzaová (2-sp.) 6: 1, 6: 4

Matteková piaski Šafářová (5-USA / CR) – Bondarenko Chuang Chia-Jung (Ukr./Tchaj-wan) 6: 1, 6: 4 < br /> Garcia Mladenovicová (1-Pt). – Kruničová Siniaková (Srb./ČR) 6: 0, 2: 6, 10: 7