W Pucharze Niemiec idzie przez młodzież Vůjtek uwierzyć na żywo hokej

Bratysława. W listopadzie 2013 roku, zespół hokejowy Słowackiej w Monachium w Pucharze Niemiec bezskutecznie starał się poprawić na trzecie miejsce w ubiegłym roku, tym razem głównym celem wybór trenera Vladimira Vůjtek młody zespół, aby zebrać jak najwięcej doświadczenia.

Puchar Niemiec jest dla hokeistów Słowacka tradycyjnie początkowej wydarzenie sezonu.

Od piątku do niedzieli w kompleksie Olympic stopniowo spotkać z wyboru Kanady, krajowego Niemiec i Szwajcarii.

Zespół słowacki wygrał Puchar Niemiec trzy razy w historii – w 2011, 2006 i 1997. hokeistów przejść przez doświadczenie

W porównaniu z oryginalnym nominacji miał trener Vladimír Vůjtek zmuszony dokonać trzech zmian są one z powodu problemów zdrowotnych graczy.Urazów spadła z drużyny był Július Hudáček, obrońca Marek Ďaloga i napastnik Dávid Skokan one zastąpić je Marek Čiliak Tomas Bokros Tomas SÝKORA.

Mimo większej liczby mniej doświadczonych graczy nie ma głównego podróży autokar z reprezentacją w Monachium tylko do nabierania doświadczenia niezależnie od wyniku.

„To młodszych graczy, oni hokeistów przyszłość słowackiego hokeja. W Niemczech nie chcemy iść tylko zbierać doświadczenie. Uważam, że trzy gry mogą facet dużo. Jestem przekonany, że to zabije dobry wynik. Są wszyscy gracze z entuzjazmem, smaku i dobrego łyżwach. Ten zespół jest mniej doświadczony. ja oczekuję, że dobry ruch, agresja, wygrywając porusza.Takie żywo hokej „powiedział Vůjtek.

” Pora na nas teraz zaczynają i do mundialu to już idzie bardzo szybko. „Najbardziej doświadczony jest Švarný

nowicjuszem w reprezentacji są do siedmiu graczy – defensemen Adam Jánošík Oldřich Kotvan Lukas Kozak Tomáš Bokroš lub atakujących Dalibor Bortňák Lukáš Cingel i Roman Rác

najbardziej doświadczony człowiek znalazł wybór za Ivan Švarný razem z 79 hostingowych rejestracje krajowe, trener Vůjtek wybrał go. kapitan drużyny do Mistrzostw Deutschland.Fakt, że w Niemczech, Słowacji będzie reprezentować młodszego, zgodnie Bonny dobry krok.

„W przeszłości za każdym razem ktoś«wypalony»z trenerów jest uzasadnione zaprosić mniej doświadczonych ludzi do nauki. Każdy triumf i zabawna gra pomoże psychikę zespołu. I teraz byłby dobry start skutecznie i stopniowo ‚dodaj’ „, powiedział Švarný.

Forward Marek Viedenský ma turniej Pucharu niemiecki po raz pierwszy obecnej.

„Mamy mniej doświadczony zespół oraz w Monachium mamy zamiar pokonać miejsce na Pucharze Świata. Głównym jest to, że wszyscy chcą walczyć o Słowacji. MŚ jest już w drodze. W sezonie może się zdarzyć wiele rzeczy. Ważne teraz jest to, że każdy z nas się przed trenerem.Pod koniec roku będzie ważne, co będzie w formie „, powiedział drapieżny napastnik

Szwajcaria, Niemcy i Kanada są regularne rywale Słowacja Z szwajcarski grał Słowacy 58 pojedynki, z czego 24 wygranych (bilans 24-7.. – 27, ocena 141: 133), Kanadyjczycy 48 (21-4 – 23 153 141) i Niemcy 47 (26-1 – 20 121: 111) w Niemczech, w Szwajcarii, Slovakia ostatnio mierzona siłą na ostatnią Niemcy. Cup, w Kanadzie, od maja MS Mińsku. ze wszystkimi przeciwnikami Slováci w drugiej walce utracone. Ceresnak uderzyć krążek

Słowacki ukończył w ten sposób przed szkolenie wstępne w miejsca realizacji zdjęć turniej strzelać do kostki informacyjnym i lodu spędził potem dziewięćdziesiąt minut.Poborowy byłoby przeciwko Kanadzie w piątek stanąć Branislav Konrád.

To była umowa z trenerem, turniej rozpoczął I w cel w sobotę przeciwko Niemcom złapie ponownie Marek. Kto obroże to ostatni mecz przeciwko ludziom szwajcarskich, zostanie on następnie przez trenerów.

„To zaszczyt być w drużynie narodowej i otworzyliśmy drzwi tutaj i fakt, że KHL nie zostaną przerwane.Dla siebie, powiem, że na pewno ice’ll wziąć coś zrobi mój najlepszy „, powiedział urzędnik hockeyslovakia.sk Słowacka Federacja Hokeja na Lodzie Konrad, który grał na Słowacji jak dotąd 5 meczów.

przegrany był pierwszy Trening obrońca Peter Čerešňák, który uderzył w nos dotknięty krążek, a 21-letni bek musiał przedwcześnie opuścić lód i towarzyszy przez lekarza Jána Grauzela wizycie jednego szpitala w Monachium gdzie przeszedł badań rentgenowskich.

Wszystkie mecze SR będzie nadawać RTVS dwa

Bramkarze:. Branislav Konrád (Dukla Trencin, 5/0), Marek Čiliak (Kometa Brno, Republika Czeska, 1/0)

Obrońcy: Tomáš Bokroš (Dukla Trencin. 0/0), Peter Čerešňák (HC Vitkovice, Czechy, 17/1), Adam Jánošík (HC Kosice, 0/0), Oldřich Kotvan (HC Zlin, Czechy, 0/0), Lukáš Kozák (Dukla Trencin, 0 / 0), Juraj Mikuš (Sparta Praha, Czechy, 12/1), Ivan Švarný (Dinamo Mińsk, Biel./KHL, 79/3), Juraj Valach (Slavia Praga, Republika Czeska, 18/0)

Napastnicy: Martin Bakoš (White Tigers Liberec, Czechy, 10/0), Dalibor Bortňák (HKM Zvolen, 0/0), Lukáš Cingeľ (Sparta Praha, Republika Czeska 0/0), uzyskując (HK Rastislav Hradec Kralove, Czechy, 11/0), Vladimír Dravecký (HC Oceláři Trzyniec, Czechy, 19/4), Adam Lapšanský (HC Koszyce, 6/3), Patrik Lušňák (Yunost Mińsk. Biel., 16/2), Tomáš Marcinko (HC Pardubice, Republika Czeska, 19/0), Roman RAC (HC Olomouc, Czechy, 0/0), Ján Sýkora (HC Plzen, Czechy, 13/1), Tomáš Sýkora ( HK Poprad, 2/0), Roman Tománek (HK Nitra, 8/3), Michael Vandas (HC Vitkovice, Czechy, 7/1), Marek Viedenský (HPK Hämmeenlinna Fin., 9/4)

< p> piątek 7-tyListopad: Kanada – Słowacja (16.30), Niemcy – Szwajcaria (20.00)

W sobotę, 8 listopada: Niemcy – Słowacja (16:15), Szwajcaria – Kanada (19:45)

Niedziela 9-ty listopad: Słowacja – Szwajcaria (13.15), USA – Niemcy (16.45)