Walka o brąz przez choroby: Dołącz dwie formacje, mówi Bokros

Toronto. lepszy wynik w końcowej Junior World Cup przeciwko Kanadzie.

Jego podopieczni nie wystarczy, aby zapobiec stracił 1: 5 lub uprawnienia do ograniczenia lub defensywny maksymalne zaufanie w zdolność bramkarz Denisa Godlu zresztą ze zbliżającym się szczytem zawodników mistrzostw mają głównie z powodu problemów zdrowotnych, które otrzymują coraz mniej siły.

W ostatnim pojedynku przeciwko Szwecji, ale zrobić wszystko, aby zdobyć brązowe medale. „Będziemy grać nawet dwa lub trzy nogi”, powiedział TASR 55-letniego sternika.

Słowacy spełnione w Kanadzie MS już w grupie A i bicie 0: 8 wybrany przed końcowym „klon” starannego przygotowania.

wiedzą, czego się spodziewać od przeciwnika, ale tracąc drugi ugodowy charakter ostatecznie nie przeszkodziło.Trener Bokros irytowało szczególnie słabe gra ofensywnie. Przeciwnik był wyłączony radar

„Chociaż jesteśmy na tym spotkaniu przygotowanym odpowiedzialnie, muszę przyznać, że Kanadyjczycy byli ponad nasze siły. Dla nich nie jest wystarczająco jakości defensywa i bramkarz Godla, powiedział trener Słowaków.

„musimy produkować coś zbyt do przodu, ale to nas nie zawiodły. Mamy poważny przeciwnik rzadko zagrażają. Musimy rozpoznać jakość przeciwnika, Kanadzie mamy dzisiaj nie zrobił „, powiedział Bokros.

Według niego, położył opłat dopasować wszystkie jego hokeja sztuki po miejscu obronnym, na które ofensywa pojawił się już mieć dość siły.

„to była maksymalna wydajność, chłopcy wiedzą, którzy poddają.Nasza pierwsza formacja dotąd dość wydajne, ale ani oni, ani reszta zespołu nie jest wliczone do przodu nic. Jeśli było to kolejne zwycięstwo, być może można zrobić coś więcej „, pomyślał szef słowackiego zastępczej ławki.

Jego zwiastunem przed ostatecznym pojedynku o brąz przeciwko Szwecji w ogóle nie jest różowy, zwłaszcza dla strony zdrowotnego. Wysoka Nakład pracy turnieju zrobił swoje i wyprawę słowacki złowionych w najmniej odpowiednim momencie. problemy zdrowotne

„mamy pewne problemy zdrowotne, gracze, a my złapany oskrzela lub na zimno. Powiem to może być głupie, ale jestem zadowolony, że turniej powoli się kończy.zakażonych również Pająk Jendroľ, ale to na pewno nie chce wymówek, „wyjaśnił Bokros wymieniony:

” jakoś się spotkać i pójść grać dwie lub trzy stopy. Brązowy chcą walczyć, dla zysku Dołożymy wszelkich starań „.

W drodze do uzyskania innych cennych metali z zawodników Pucharu Świata pod 20, jednak nadal jest jedna przeszkoda, i wcale nie jest łatwy. Szwedzi maszerowali turniej niepokonany, ale w półfinale one narażone macierzystych Rosjan i triumf nad 4: 1 wysłali „tylko” do walki o brąz.Chcą dać Bramki

Słowacki representatives’re więc po 16 latach ponownie powtórzył pojedynku o trzecie miejsce z „koronach Tre”, w Winnipeg w 1999 roku, a następnie kierowana przez Jána Filca opanowaniu proporcji 5: 4 i wygrał pierwszy i jak dotąd jedyny cenny metalu na Mistrzostwach Świata w tej kategorii wiekowej.

„Szliśmy całą naszą potencjalnego przeciwnika. Mamy już przygotowany montaż niektórych jej działalności hazardowej”, dodał Bokros. Szwecja należy do niego przez wielkie mocarstwa, które rządzą tym turnieju.

„To będzie kolejny trudny i wymagający, ale jeśli chcemy odnieść sukces, musimy dać cele, a nie tylko bronić cały mecz.O naszym sukcesie lub porażce jest więc tylko nasza produktywność „przewidział Bokros, zgodnie z którym Słowacy znacznie pomógł pierwszą bramkę”. Jeśli stawiamy go przed Czechami, mogą nam pomóc. „