Zabawki do kąpieli

Zabawki_dla_dzieci

ak, jest jeszcze więcej grzechotek i tak, dzieci nie muszą tego kupować. Tutaj kule są nawet mniejsze niż w poprzednim akapicie, więc dzieci są łatwiejsze w utrzymaniu. Ale wszystkie brzmią tak samo, więc wolę ustęp 7.

Zasada używania jest taka sama, jak w przypadku innych kul grzechotkowych, ale gdy tylko dziecko może usiąść i grać obiema rękami, bądź czujny.

Dzieci mogą rzucić piłkę i patrzeć, jak toczy się przez cały dzień zabawki do kąpieli, gdy tylko zorientują się, co może zrobić. Wieżyczka może być zarówno mała, jak i wysoka, umieszczając ją na stole lub kanapie. Stworzy to dodatkową trudność dla dzieci, które uczą się stać, kucać, chodzić i klęczeć, kiedy podnoszą upadłą piłkę z podłogi.

9. Tekturowa książka dla dzieci

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: granie na brzuchu, siedzenie, ciągnięcie, chwytanie, skanowanie, przewracanie stron, uwaga, wskazywanie.

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Nie sposób przecenić wszystkich zabawki do kąpieli zalet randkowania dziecka z książką. Im wcześniej zaczniesz czytać książki, tym lepiej.

Połóż się obok dziecka i zacznij przewracać jasną książkę pełną zdjęć w odległości około 30 cm od dziecka. Nawet gdy dziecko bawi się tylko na brzuchu, a także przed snem i głównym snem.

Czytaj książki śpiewając, powtarzając proste zdania. Gdy tylko dziecko nauczy się usiąść, pozwól mu rozwinąć umiejętności ruchowe, przewrócić kartki i otworzyć tekturowe fałdy.

Najważniejsze, aby cieszyć się tym procesem, ponieważ będzie musiało być wykonywane często i przez długi czas. Nie ma potrzeby kupowania najmodniejszych książek dla dzieci, które do końca roku nadal będą wyglądać jak śmieci. Weź coś ze swojej biblioteki i przyjaciół, których dzieci już dorastały.

10. Zabawki na frajerów do stołu
Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się: percepcja objętości zabawki do kąpieli, atrakcyjność, koordynacja ruchu rąk i oczu, przyczyna i skutek, gra na dłoniach rozciągnięta do środka

Wiek: 0-12 miesięcy lub więcej

Przyznajmy, dzieci uwielbiają wciągać wszystko do ust. Czasami wydaje się, że jedynym sposobem, aby zrobić to z użyciem rąk zamiast ust, jest przyklejenie zabawek do stołu. Ale dzięki twórcom zabawek jesteście uratowani.

Przejdź dalej: AlaKoala.pl